reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyrost wagi

Ja tak jak wam ostatnio pisałam miałam
10tc - 70
13tc - 70
16tc - 70
20tc - 73
24tc - 76
25tc - 82
26tc - 75

He He jednak w 25tc ta waga teściowej oszukiwała, w poniedziałek idę kupić wagę elektroniczną, będę się ważyć co sobotę rano...i może wtedy dojdę do jakiegoś 'ładu' :-)

To dlatego , ze nic nie jesz....
 
reklama
A u mnie nadal 0. To co straciłam to odzyskałam ale nic dodatkowo na razie nie przybrałam. A jem co chcę i kiedy chcę a waga ani drgnie podoba mi się to,chciałabym aby po ciąży tak mi zostało ;)
 
U mnie też ok 6 kg na plus,moim zadaniem to nie jest wcale dużo,ale tak naprawdę to wszystko jeszcze przed nami ,bo najwięcej dopiero zacznie nam przybywać:-D
Choć będziemy się starały to i tak niewiele to staranie pewnie nam pomoże:szok:
 
No nie wiem... ja najwięcej przytyłam do 3 miesiąca, bo wtedy miałam apetyt, teraz apetytu brak i na plusie nadal 6 kg, a teraz tyję mniej niż kilo na miesiąc....chociaż mały teraz będzie ważył coraz więcej, ja chciałabym przytyć max. 12 kg..... w ostateczności 14. Mam nadzieję że mi się uda, choć u mnie w rodzinie dziewczyny przytyły 25, 28 i 30 kg, więc to jakby szok dla mojej rodzinki że na razie tylko 6 kg na plus....
 
Nie, to nie kwestia genów...one po prostu jadły tony jedzenia, same ciastka i kebaby, więc nic dziwnego że przytyły ponad 25 kg, a kwestią genów jest fakt że jak zaszłam w ciążę to ważyłam 80 kg, w mnie w rodzinie kobiety są potężne, mają bardzo masywną budowę i pewnie dlatego ja też przy 80 kg nie wyglądam jakoś bardzo tragicznie, tylko okrągło tu i tam :)
 
reklama
Moja koleżanka ma termin na październik i póki co tylko 0,5 kg na plusie a brzuszek ma taki jak na ten miesiąc wcale nie mały. Lekarka jej mówiła że miała pacjentki które przed ciążą ważyły ponad 100 kg a w ciąży chudły nawet 15kg. Widać dzieci miały z czego ściągać :)
Ja będę miała bliźniaki i jak dzis się rano wazyłam to jest do 3 kg na plusie, więc chyba nie tak dużo i jak tak patrze na sylwetkę to tak jakby mi ją wysmukliło, jedynie brzuch mi poszedł do przodu.
 
Do góry