reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyrost wagi

Ja wg tego kalkulatora powinna ważyć od 55-60 kg (5 miesiąc), a ważę 54,5 kg. To chyba nie tak źle, bo ostatnio martwiłam się, ze za dużo przytyłam (2 kg) w miesiąc. Mi niestety na biust aż tak dużo kg nie poszło :-(.
 
reklama
Dziewczyny a macie tak że rano brzuszek "mały" (powiedzmy) , a wieczorem się robi dwa razy większy? Jakiś taki nadmuchany jest u mnie wieczorem :(
 
podgrzybek to ja chyba mam coś takiego, rano brzuszek nie wydaje mi się taki duży, a wieczorem albo już po południu taki wielki i napompowany i mam wrażenie, że pępek mi się tak rozchodzi. Dlatego staram się nie jeść ciężkich kolacji (ale nie zawsze mi to wychodzi). Może po prostu to jest troche tak jak przed ciążą, bo rano na czczo miałam zawsze mały (albo nawet płaski) brzuszek :-).
 
Ja tam nie widzę różnicy między ranem a wieczorem, u mnie cały dzień brzuchol jest wieeelki..... a na wadze +4 kg i tak stoi od 2 tygodni.
 
Podgrzybek ja tak mam, rano płaski, aż zastanawiam się czy to prawda że jestem w ciąży a wieczorem chodzę jakbym miała pęknąć a nie przejadam się. Wręcz przeciwnie jem lekko i dużo spaceruję
 
reklama
Do góry