reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyrost wagi

Ja też sprawdziłam sobie swoją wagę w tym kalkulatorze i mi wyszła raczej niedowaga a ogólnie to jak narazie przytyłam ok 2,5 kg.
 
reklama
Ja jestem ciekawa ile przytyłam od odtatniej wizyty :D W domu waga zepsuta i nie mam najmniejszej ochoty kupować nawej :D Przed każdą wizytą dostaję niezłej adrenalinki wchodząc na wagę :D:D
Najprawdopodobniej wagę kupię po porodzie dopiero... Żeby sprawdzać ile i czy wogóle mi ubywa ;)
 
Mi też się spodobał bo mam 6 kg niby niedowagi :) czyli można się objadać ciasteczkami :)
edytka84 ma dobre podejście, bo która jest idealna..? Podobno najbardziej trzeba się pilnować w siódmym miesiącu, moja znajoma przytyła właśnie w siódmym 16 kg... więc nawet jak teraz macie mniej to później może skoczyć niepostrzeżenie...
 
A ja z moją wagą idealnie się mieszczę w 28 tydzień :D:D:D Taki mały szczegół, że to dopiero będzie się zaczynał 25 :D No trudno nic nie poradzę na te pędzące kilogramy :/
 
reklama
Ja na wizycie w poniedziałek ważyłam się i przytyłam nie całe 8kilo.Więc nie jest źle.Każda ciąża inna,w pierwszej ciąży przytyłam 22kg a taki przyrost wagi miałam po 5miesiącu.A teraz od początku przybieram na wadze.Ciekawe na ilu skończy się.
 
Do góry