reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyrost wagi

Jednak dziewczynki wsrod nas na pewno znajda sie takie, ktore w koncowce beda mialy ponad 20kg na plusie, no ale przeciez nikt nie powiedzial, ze bedzie lekko, latwo i przyjemnie;-)[/QUOTE]

święte słowa ;)
 
reklama
Ja tez mam srednia wage z tej tabelki na swoj wzrost i tydzien ciazy, zaczynalam od 55kg a przedwczoraj warzylam 61.
 
A ja sobie "strzeliłam" 1,5 kg w jeden tydzień :-O. I nawet za bardzo nie wiem gdzie, bo oprócz wagi sprawdzam też obwód brzucha i bioder i w stosunku do poprzedniego tygodnia wyszło mi mniej o 2-3 cm.
Ale za to moja obecna waga przekroczyła tę sprzed ciąży o całe 600 g :-)
 
Właśnie się załamałam :(
Wg tego kalkulatora mam 3 kg nadwagi ;/
Od początku ciąży przytyłam już 9kg, wprawdzie miałam niedowagę przed ciążą i nie miałam mdłości, ale tyle?
 
Każdy organizm reaguje inaczej, tak wiec Anarien nie powiedziane że przez kolejny miesiąc przytyjesz tylko 1kg.Zresztą w ciązy musimy zakladać i możliwośc przytycia ponad 20kg i nic z tym nie zrobimy...
Ja na razie wg kalkulatora mieszczę sie w minimach ;)...aaa myslalam ze 6kg to duzo jak na ten etap ciązy...:-)
 
anarien - jesli miałas niedowagę to organizm po prostu ją sobie szybko zniwelował :-)

Ja jestem na razie 3kg na plus więc dolna granica, ale ja z kolei miałam wagę ok. ale jak dla mnie z ukrytymi zapasami więc pewnie teraz trochę się ich zuzyło ;-)
 
reklama
Anarien nie przejmuj sie, ja wg kalkulatora tez za duzo przytylam :) ja podchodze do tego tak: wg kalkulatora "idealny przyrost wagi to..." wiec moj przyrost wagi nie jest po prostu idealny :)
 
Do góry