reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyjaciółeczki z forum

reklama
to ci powiem kwiatuszku ze ja mialam masc tej samej nazwy na zapalenie w cyklu co mi sie udalo wiec mysle ze jesli cie nic nie boli tam i nie swedzi to nie zaszkodzi ;-)

a pochwale sie niunia trzyma glowe Zobacz załącznik 476980

sunmoze nie wyjsc ja wiedzac ze jestem dzieki becie w dniu @ robilam 10 i ledwo co bylo widac.. dopiero 25 gruba wyszla po 3 dniach we trzymamy kciukasy *&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
sun a moze jedna jest cos na .. ;-)*&&&&&&

Atanku jakoś w to nie wierzę aby była jednak fasolka... Dziwnie się w tym cyklu czuję bo nie tak typowo jak na @... a po drugie to jest już 37 dc, a ostatnio max mam do 34 dni.... (.)(.) raczej nie czuję aby coś się z nimi dzieje... śluzu mam troszeczkę... Jest mi niedobrze i jestem senna... Czasami zakuję mnie brzuch na dole, ale nic poza tym.... Martwie się tym, bo jeśli to nie fasolka to o co chodzi... W tym cyklu nie biorę duphastony i zastanawiam się czy to może mieć na to wpływ... Ale jak biorę dupka to cykle mam średnio 31 dniowe.... Już sama nie wiem co o tym myśleć.... Aaaa i temperatura idzie w górę i jest tak 36,7- 36,9.... Zobaczymy...

W weekend nie będę miała dostępu do neta, tak więc dopiero w poniedziałek Wam napiszę jak wygląda sprawa....

Życzę miłego weekendu :-)
 
Ostatnia edycja:
Sun...no no no...zaciskam &&&& kochana, bo moze sie uda!! na to mocno licze!!:tak:
Atanku....madra Amelcia...!! super, ze trzyma glowke!!:tak:

dziewuszki...nie balyscie sie jak juz wiedzialyscie, ze jestescie w ciazy, ze jak bedziecie robic kupe to wypchniecie kruszyne? moze glupie pytanie, wiem...ale moze ktoras tez miala takie obawy jak ja...chyba nie bede robila kupy przez 14 dni
laugh.gif
 
i ja sie klaniam tutaj :):-) postaram sie zagladac czesciej ale ciagle cos na glowie dzis latalam i zalatwialam paszport mojej malej :-p i mam nadzieje ze nie bawem wkoncu wrocimy do szwecji. A co NAJWAZNIEJSZE !!!!! KOCHANE dziekuje kazdej z was z osobna za paszczuszke :):zawstydzona/y: naprawde ślicznosci przy chwili wolnej zgram zdjecia i wstawie :) Nikolke w pieknym kocyku i ten cudowny torcik :) buziaki dla was a ja ide sie wykapac bo moje malenstwo zasnelo i trzeba korzystac z wolnej chwili bo tak to caly dzien Nikola chce byc w centrum uwagi i mama nie daje rady :-p
 
ojoj pyscek :*<przytul>

a ja wlasnie sie skaplam ze doladnie rok teu michalowi mowilam ze bedzie tata ;-)

mili nie balam sie niema to zwiazku ;-) trzymam za jutro ze dzieciaczki wrocily z toba ;-)&&&&&&&&
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry