reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyjaciółeczki z forum

Sun...kochanie wiem co czujesz, mialam to samo...my przeciez staralismy sie od wrzesnia tak na prawde a ja juz w grudniu powiedzialam DOSC, bo nie mialam sil probowac i probowac....wiec cie rozumiem...
nie orientowalam sie nigdy w IUI, bo dla mnie szanse bylby znikome...wiem, ze do IUI musisz miec zrobiony hsg, wiec poczatek bylby dobry...poza tym hsg mozna zrobic na NFZ, musisz isc panstwowo do jakiegos lekarza, ktory ma kontakt ze szpitalem, niech napisze ci skierowanie i juz! nie mozesz sie poddawac kochana, nie pozwalam ci!
przychodzi czas, kdy chcesz odpoczac i ja to rozumiem, ale potem trzeba znow zebrac sie w kupe i isc dalej!
co do IVF, mozesz teraz na spokojnie odkladac sobie w swinke pieniazki, kiedys przyjdzie taki moment, ze zobaczysz, ze trzeba dolozyc z kieszeni naprawde nie wiele...ja wybralam klinike Novum, ale jest wiele innych, tanszych o roznych programach (np placisz raz i masz IVF do skutku, az ci sie uda)
pamietaj, ze nikt nie jest beznadziejnym przypadkiem, masz macice, jajniki, jajowody, wiec i na ciaze szanse maksymalne..
walcz kobito, walcz!! zebys potem nie powiedziala sobie, "...kurde, kiedys moglam a nic nie zrobilam..."

P.S. tarczyce mozna wyleczyc, proponuje isc do endokrynologa, zrobic usg, z krwi zrobic badania TSH, ft3, ft4, anty TPO, anty TG i wszystko bedzie wiadomo...a cukier? nie wiem czy on ma znaczacy wplyw na ciaze, zmien diete na lekkostrawna, nie jedz slodyczy, zacznij zdrowo sie odzywiac, dodatkowo proponuje spacery, dla lepszej kondycji...
ja tez od 3 miesiecy totalnie zmienilam tryb zycia...no i mimo niemozlliwego zobacz ile jajeczek wyhodowalam...

wierze w ciebie mocno!!! :*

Kochana ja byłam już u endokrynologa... Póki co biorę leki na obniżenie cukru i muszę powiedzieć, że jest w normie... więc tu jest w sumie ok... Robiłam TSH, FT3, FT4, anty TPO, anty TG i wszystko mam w normie... Tarczyce mam powiększoną bo zbadała mnie ręką... i powiedziała, że wydaje jej się, że jest lekko powiększona.... Muszę zrobić USG, ale w tym cyklu, który zaraz się zacznie odpuszczam lekarza... Muszę odpocząć od tych wizyt, badań itp. Wczoraj powinna przyjść @ póki co jej nie ma i nie wiem dlaczego... Mój organizm pierwszy raz robi mi takiego psikusa... Ale zobaczymy, mam nadzieje, że na dniach przyjdzie.... Tryb życia też zmieniłam i nawyki żywieniowe... tak więc czuję się ogólnie dobrze... Zobaczymy co życie pokaże... :-)
 
reklama
Witam sie i ja nie wiem czy mnie tu chcecie?
Sun pociesze Cie ze mojej kuzynce udsało sie z Clo
Milia trzymam za Ciebie kciukaski
Szkoda ze wątki sie podzieliły przez taka głupią kłutnie:no:
 
kwiatuszeq...no oczywista, ze chcemy!! przychodz i opowiadaj o sobie kiedy tylko chcesz!! nie dziekuje za kciuki, najbardziej przydadza sie w sobote o 10! takze sorki kochane, ale chyba nie uda wam sie prania, prasowania czy innych czynnosci domowych zrobic z takimi zacisnietymi rekami:-D:-p

a co do globulek zapytaj Atan, ona zaszla chyba w cyklu w ktorym brala globulki...ale szczegolow nie znam

Ael...gdzie ty jestes?!! jak tam u lekarza?? kurde martwie sie o ciebie!!
 
Ostatnia edycja:
witamc... wiadomosci
popsol mi sie laptus matryca poszla sie wietrzy...

po 2 glowa mi pekka
po 3 milego w tym dniu niunia glowe utrzymuje coraz dłużej ;-)
 
Witam się z rana :biggrin2:... Kolejny dzień mam opóźniona @ i jakoś się nie zapowiada, aby zaraz miała przyjść. Dziwny jest ten mój organizm....

Powiedzcie mi kochane, czy test robiony w dn. spodziewanej @, lub dzień później ale popołudniu (czułość 25), może wyjść negatywny jeśli nawet jest ciąża????

Pytam z ciekawości, bo raczej nie ma możliwości abym była w ciąży....
 
Sun...roznie to bywa kochana..jedynym wychodzi, drugim nie...ja to w ogole nie wierze w sikacze. do czego przekonalam sie na watku in vitro, dziewczyny czesto robily testy i nie wychodzily a byly w ciazy...
chyba nie pozostaje ci nic innego jak czekac poki co...a dupka odstawilas?
 
reklama
Sun...roznie to bywa kochana..jedynym wychodzi, drugim nie...ja to w ogole nie wierze w sikacze. do czego przekonalam sie na watku in vitro, dziewczyny czesto robily testy i nie wychodzily a byly w ciazy...
chyba nie pozostaje ci nic innego jak czekac poki co...a dupka odstawilas?

Dupka w tym cyklu nie biorę... tylko brałam CLO.... Poczekam i zobaczę... jak coś to we wtorek zrobię bete...
 
Do góry