reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyjaciółeczki z forum

no no no kochane...nie ma mnie tu chwile i taka cisza...
po pierwsze musialam chwile wyluzowac, bo zle znioslam moja "porazke" nie wziecia mojego malucha, poza tym moj M z tego wszystkiego nie oplacil netu, wiec moze i dobrze, ze dostep byl ograniczony...
oto zdjecie moich maluchow, niestety nie chcialy sie skumulowac w jednym miejscu, wiec to tylko zdjecie niktorych WP_000103.jpg te po lewo sa z metody ICSI, po prawo z IVF - blastocysty:tak:

a tak w ogole co tam slychac u was?
 
reklama
witam no pustki sie zrobily ;-P
ogolnie ciezki dzionek b szczepienie odrazu po si bylo ale o 18 zaczela tak krzyczec az sie dusic nie mogl ja maz uspokoic bo ja poszla na poczte... po paczuszke od ael ;-) i do rosmana i nie bylo mnie 40 minut a ona tak caly czas jak ja przyszlam to powoli zasypiala ze zmeczenia ale tylko w pozycji pionowej... inaczej placz nie chciala lezec teraz juz spi od 22 ale boze nigdy tak sie nie zachowywala jesc nie chciala wody pic tez nie temperatury nie bylo i rumienia niema po szczepieniu ... po kapieli jz spokojniejsza byla... ale przed samym zasnieciem znowu... krzyki ale udalo sie spi...

a i wazy 5.300g ;-) nadal zamalo jak na jej wiek ale cotam rosnie rozwija sie prawidlowo wiec niekazala sie martwic uznala ze jak ona taka dluga ze ciuszki 68 nosi to msi byc jej uroda zauwazylam ze ta pediatra wogle inaczej zemna gada jak jestem z michalem a jak sama to inaczej tak to wszystko wytlumaczyla i wogle szok...

mili sliczne dzieciaczki ;-)

a jak tam kwiatuszku??

pyscek trzymaj sie na tym pogrzebie :*

Zobacz załącznik 478260
 
Ostatnia edycja:
Atanku no jakoś się trzymałam ale były momenty gdzie nie wytrzymałam i płakałam ... są chwile smutku i zadumy, wracam myslami w wspomnienia jak to było kiedys jak byłam u babci np.na wakacjach lub tak po prostu wpadłam odwiedzić ... i łezki w oku ... ale mąż mnie podtrzymuje na duchu i jakoś łatwiej mi to wszystko przechodzić ... wczoraj popłakałam sobie, pożegnałam się dotkliwszy ręki babci i może to głupio zabrzmi ale nie wiem jak to opisać ... poprostu wiem że pożegnałam się z nią . teraz pozostają wspomnienia ....
 
Pyscku tule wiem co czujesz ja bardzo zwiazana bylam z babcia mojego m i z moim dziadkiem do dzis placze za nimi
Atanku zółto na wkladce raz przybrudzony sluz raz czysto ale wiem ze ztego @ sie rozkreci
 
witam odezwe sie pozniej.. ogolnie zycie jest do dupy.. bylam na rozmowie z szefem///:no:
 
witam dzis mialam zabiegany dzien i smutny choc mamy dzis 3 rocznice slubu...bylam rozmawiac z szefem i szefowa o powrot do pracy a ci mi w prost powiedzieli ze mnie nie chca... ale przeczytalam w necie ze nie maja prawa mnie zwolnic wiec uznaje ze id na urlop wychowawczy i mam ich z glowy a potem zobaczymy czy bede tam pracowac ... choc zrzylam sie z pracownikami taki numer po 3 latach mi zrobili...ahh sorki ze tylko o sobie ale w koncu musialam sie wygadac u was bo duzo plakalam dzisiaj i glowa bolala... i dalam w koncu do serwisu lapka ;-)

mili i jak sernik ?napewno pyszny bo mam na niego ochote

co tu tak cicho? ja zaczynam od sobboty same imieniny bo mama i tata a w niedziele tesciu.. a dzis maz ma urodziny ...i w pracy siedzi
 
Ostatnia edycja:
Atan...nie pytaj, nie wnikaj w tej sernik, bo normalnie masakra...fakt, ze mialam za duza blache okragla na jeden ser...ale w ogole to nie przypominalo sernika, tylko tatre serowa...w smaku dobre, ale wyglad ma troche nie bardzo :confused2: ja to geniusz pieczeniowy jestes:rofl2: no nic...wiem, ze nie za pieczenie sie nie bede zabierac...
dobrze, ze moj M. zje zawsze wszystko co mu dam:-D
spoznione zyczenia dla meza!!! wszystkiego najlepszego, spelnienia marzen i samych szczesliwych chwil z cala rodzinka!!!

dziewczyny co tu taka cisza?
kwiatuszeq, Sun!!! nawoluje...

Natkusia
...3mamy kciuki &&&&&
 
ale napewno pysznyy ;-)
aa ja mam zgage po rybnych paluszkach... ahh

niunia zasnac nie mogla... ale juz spi ;-)na nodzejak zwykle maz wrocija przelozy ;-)
wiecie co uznalam ze nawet moze i dobrze ze mnie niechca narazie do pracy spedze wiecej czasu z niunia ;-)
a niunia umie przekladac pileczke z jednej do 2 raczki ;-)
Zobacz załącznik 478931taka pileczka fajnaZobacz załącznik 478932spacerek
usmiechZobacz załącznik 478933
Zobacz załącznik 478934taki mam sliczne oczkaZobacz załącznik 478935tak trzymam glowke nie patrzec na moje wlosy niemialam czasu umyc ;-P
 
reklama
Śliczna Amelcia i widze ten wozio super sie prezentuje.a ja ide chyba troche pelic zielsko na ogrod miedzy kostka powyrastało,kupilam se olejek rycynowy na ładniejsze rzęsy ,moze cos sie opale bo cieplo sie robi wiec bede pozniej a tak po za tym ten moj zolty sluz to chyba oznaka zapalenia i musialam znow zaaplikowac globulki teraz to juz konkretne
 
Do góry