reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przygotowania do porodu!!!

reklama
Ja dostalam 5szt od siostry meza bo jej zostalo tyle tego nakupila ale nawet nie okukalam jakie duze:baffled:
 
Mi moj M kupił 5 par takich wielorazowych takich pod cyce siegających :p Z takiej siateczki bardzo przewiewne i wygodne i zostały mi 3 pary bo 2 uzywałam jedna na tyłku miałam a druga wyprana sie suszyła :) i tak na zmiane :)
 
No dokładnie takie :D ja miałam takie bardzo dobrze sie sprawuje wystarczy , ze bedziesz miała 2 pary naprawde spokojnie Ci wystarczy :) ja zapłaciłam u nas 5 zł za jedna pare
 
MrsF zamówiłam na alegro przysłali na adres siostry J i jak był w PL to mi przywiózł.Wiesz widziałm cos w Boots-ie za ok 2-3Ł ale nie przygladałam sie dobrze i nie wiem czy to były te siateczkowe.W czwartek bede jeszcze biegac po róznych slepach to popatrze jak cos znajde dam znac.No i ja tez nie dałabym 12Ł

A tak w ogóle to zamawiałas moze cos z PL np na alegro?? Ja kiedys chciałam kupic spiworek dla malutkiej zapytałam sprzedawcy czy do UK mi przesle baba kategorycznie odmówiła chora jakas przeciez koszty przesyłki i tak pokrywam ja.
 
Befatka, masz racje, napewno w Boots'ie powinny byc! :tak:

Co do allegro, to jeszcze nic nie kupowalam ale widzialam ze niektore w opisie maja ze wysylaja do UK wiec powinno byc ok. A nie chcesz sprobowac kupowac z eBay.co.uk? Czesto jest wiekszy wybor, szybciej dojdzie a koszt z przesylka pewnie taniej niz z PL.
Ja sie przymiezam do kupna koszulki nocnej ktora kiedys Skaba (albo Asze?) wkleila na watku o zakupach, taka slodka z ktotkim rekawkiem, nie pamietam strony ale tez z PL.
 
W sumie to na ebay kupilismy juz kilka rzeczy ale wole tam nie zagladac zbyt czesto bo pozniej bede krązyła miedzy ebay ,BB no i zawsze znajde cos do kupienia:-)
A te koszulki pamietam są super.Szukałam w sklepach podobnych ale nic tutaj specjalnego nie znalazłam ale w czwartek mam dzien zakupów na który sie juz ciesze a J. jest załamany hehehMoze upoluje cos fajnego:-)
 
reklama
Witam Wszystkie Mamusie. Niedawno Zauważyłam że Obniżył Mi Się Brzuszek Jestem W 36 Tygodniu. Słyszałam że Od Tego Momentu Do Porodu Zostało Mi 2 Tygodnie, Czy To Reguła?? Piszcie!!
 
Do góry