reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przygotowania do porodu!!!

reklama
Ninja ja chcę kupic dokłądnie takie same i jak juz się zdecyduję to kupie jeszcze inne rzeczy od tego sprzedawcy ale na tą chwilę nawet nie mam orientacji ile one moga kosztować w sklepach:baffled:
 
Kasia - nie kupiłam tych siatkowych bo jakoś na sam ich widok ciary mi po tyłku przeszły :baffled::nerd: Ja to wariat jestem i nienawidzę koronek czy satyny na tyłku, a na sam widok tej siatki ..... brrrrrrrrrr
 
weronikaa - no kuszące to one nie są :-p:-D:-D:-D ale wszystkie moje znajome mówiły, że wywaliły te jednorazowe fizelinowe po spróbowaniu 1 pary bo są beznadziejne. Zresztą tu dziewczyny na BB tez mówią, że te z siatki są o niebo lepsze.
Dlatego ja tych fizelinowych w ogóle nie kupuję.
 
reklama
Do góry