reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przygotowania do porodu!!!

reklama
Ja na poczatku lezałam wogole bez powiedziały mi z etak lepiej a jak juz mogłam chodzic to Miguel kupił mi takie do cyców prawie wysokie z siateczki wielorazowe . Powiem ze bardzo sa fajne bo trzymaja brzuszek sa przewiewne poza tym mam 5 par a uzywam 2 bo sciagam i przepieram i chodze do teraz bo mi w nich wygodnie :D
 
Ja chyba zapodam sobie 2szt takich gaciochów jakos nie planuje przedłuzac mojego pobytu w szpitalu ale moze do śmigania po domku sie jeszcze przydadza.
 
ja mam duże bawełniane majtki, po pierwszym porodzie się sprawdziły to i teraz się sprawdzą

Jak tam spakowane torby?
 
Jak już byłam w domu, to nosiłam ciążowe majtki na brzuszek. W ciąży mi nie pasowały, a tak to nie uwierały w szew po cc. Wszystkie inne mi się zwijały w miejscu szwu i to była masakra.
 
mój mąż jak sie wczoraj dowiedział że poród może byc dużo wcześniej stwierdził że dziś mam sobie juz spakowac torbę i nie zostawiać na ostatnia chwilę - niech sobie stoi:-D
 
chciałam sobie kupić poporodowe majtki siateczkowe ale jak na razie u nas nigdzie nie ma:szok: na allegro widziałam po 2,88 nie wiem czy to mało czy normalnie? czy możecie mi powiedzieć ile wy płaciłyście? bo jak przesyłka wynosi 14 zł to może warto jeszcze poszukać po sklepach? no chyba że w sklepach kosztują więcej:baffled:
 
reklama
Do góry