reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przygotowania do porodu!!!

sim-no no to ladnie ladnie to sie szykuj
e010.gif
 
reklama
Marteczka - z tych objawów przepowiadających poród to mam tylko wzmożone siusiu, wzmożoną wydzielinę z pochwy i Mała niewiele się rusza (ale ona zawsze była leniwa:-D).

No to ładnie się dzieje, widzę, że chyba połowa z nas się rozdwoi jeszcze w lutym :nerd: Ja niestety raczej nie mam na to szans :-( i zostanę wierną marcóweczką :laugh2::laugh2::laugh2:
 
do kibelka to ja chodzę bardzo często i 3 razy w nocy a zwłaszcza jak leżę na prawym boku i mała mi tam uciska a dziś jakoś dziwnie się czuję chyba od siedzenia jakieś bóle brzucha mnie czasami łapią z dwóch stron trochę chyba się brzuch obniżył i ruchy też czuje niżej niż zwykle hmmmm powiedziałam o tym mężowi a on do mnie idź się pakuj a po co jak się spakuje to nic z tego nie będzie a tak to wiem co i gdzie jest a tak szybko to nie pójdzie zapisałam na lodówce numer na oddział :-)
 
no ja jestem spakowana juz od piątku :-D (od czasu jak pojechałam do szpitala i wróciłam) tak w razie czego zostawiłam ją spakowaną bo kto wie może mi się przyda w tym tygodniu:-( ale spakowałam tyko swoje rzeczy i to bez tych pierdół potrezbnych po porodzie (wkładki laktacyjne, poporodowe) jakby co to leżą na wierzchu więc mąż dowiezie:-)
 
dziewczyny czy kupujecie majtki poporodowe jedno i wielorazowe?? jesli tak to po ile sztuk tego kupić?? bo nie chciałabym miec tego za dużo później:baffled: myslałam o 4 szt wielorazowych i 10 szt jednorazowych:eek: czy to nie za dużo??
 
kasia_s, nie pamiętam ile zużyłam majtek. Z jednorazowymi jest wygoda, bo jak ci się zabrudzą, a przez pierwsze dni łatwo je zabrudzić krwią, to wyrzucasz i nie masz problemu. Ale nie na wszystkich oddziałach pozwalają nosić te fizelinowe i dozwolone są tylko te siateczkowe, bo jest lepsze wietrzenie i krocze szybciej się goi. Ja kupiłam 6 sztuk siateczkowych i myślę, że wystarczy.
 
reklama
Do góry