reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przespane noce?

Dołączył(a)
15 Styczeń 2017
Postów
4
Kiedy maluch zaczął wam przesypiac noce? Mój 18 skończy 2 miesiące i tej nocy dał się nam wyspać jak nigdy. Zawsze budził się ze dwa razy w nocy na butelkę, a wczoraj poszedł spać około 22 po kąpieli i najedzony, a obudził się dopiero o 4:30 co myślicie? Zaczął odróżniać dzień od nocy? Ciekawe czy dziś będzie tak samo przespane nocka
 
reklama
Mój ma 10 m-cy i budzi się na mleko 2, 3 razy w nocy.
Owszem były cale noce kiedy udało mu się przespać ale je można policzyć na palcach jednej ręki niestety.
 
Nigdy nie chwal dziecka, że fajnie śpi, bo następnej nocy wszystko się zmienia :-D
Moja córka zaczęła super spać po 1,5 miesiąca, a potem przy 5 miesiącach miałam pobudki co godzinę, a nawet częściej. I dopiero jak miała 10 miesięcy zaczęła spać ciągiem po 12-13 h
 
Moj jak mial 2-3 miesiace potrail spac cala noc. Teraz ma 11 miesiecy i zabkuje i budzi sie co..chwila :confused2: albo co chwila mu wypada smok...
 
Dzieci butelkowe szybciej przesypiaja noce niz cyckowe. Cycek działa jak narkotyk i jest dosłownie na wszystko:-) moj syn miał noce gdy o 19ej zasnal i 8ej wstal- bylo ich kilka. Teraz dostaje butle 22.00 potem cyc o 4.00 i do 9.00 spi. Jak miał dwa miesiące to co 3h dostawał butle z moim mlekiem. Potem przeszliśmy na cyca i co 2h pobudka. Syn jest dużym dzieckiem zawsze byl w 96centylu wiec je duzo więcej bo więcej potrzebuje. Tylko on je często a Malo..
 
Mój ok 4 msc życia zaczął całe noce przesypiać, aż do teraz 2 latka...a rano jak się budzi od zawsze dosłownie od zawsze nie budzi się z płaczem :p
 
Kiedy maluch zaczął wam przesypiac noce? Mój 18 skończy 2 miesiące i tej nocy dał się nam wyspać jak nigdy. Zawsze budził się ze dwa razy w nocy na butelkę, a wczoraj poszedł spać około 22 po kąpieli i najedzony, a obudził się dopiero o 4:30 co myślicie? Zaczął odróżniać dzień od nocy? Ciekawe czy dziś będzie tak samo przespane nocka
U mnie synek od urodzenia budził się tylko do picia i spał dalej. Natomiast córka mając 2 latka nie potrafiła przespać całej nocy. Jak widać każde dziecko inne.
 
Córka mając 4m a syn 5m. To dzieci butelkowe one mogą inaczej przesypiac noce bo jadaja inaczej. Ostatnia butla była o 22 i następna juz rano. Co nie oznacza, że nie było kryzysów na tle przebudzen. Nie jedzeniowych.
 
Andzelika ale ci zazdroszczę kobieto!!!!;)
Moja córa ma 14 miesiecy i do około 10 miesiaca budziła sie 2 razy na mleko ( od urodzenia na butli), potem zaczęło isc ku dobremu i budziła sie raz bądź wcale....no i szlag wszystko trafił od września jak zaczely jej wychodzić 4-ki ( potwierdzane przez pediatrę wielokrotnie) a zęby córce ida okrutnie i bardzo boleśnie. Do tej pory jeszcze nie wyszły całe ( makabra dziewczyny mowie wam!) a od grudnia doszły nam 3-ki i to juz jest koniec świata!!!! Pobudki co 20-30 minut i darcie sie na całe gardło, w dzien nie ma apetytu i mało je wiec nadrabia noca po 3-4 butle ida w ruch. Jestem wykończona fizycznie bo ciagle trzeba ja nosić inaczej nie da rady placze niemiłosiernie ( meza w tej sytuacji nie akceptuje) i psychicznie tez juz u kresu.
Także wszystko moze sie zmienic zarówno ku lepszemu jak i ku gorszemu....
 
reklama
Andzelika ale ci zazdroszczę kobieto!!!!;)
Moja córa ma 14 miesiecy i do około 10 miesiaca budziła sie 2 razy na mleko ( od urodzenia na butli), potem zaczęło isc ku dobremu i budziła sie raz bądź wcale....no i szlag wszystko trafił od września jak zaczely jej wychodzić 4-ki ( potwierdzane przez pediatrę wielokrotnie) a zęby córce ida okrutnie i bardzo boleśnie. Do tej pory jeszcze nie wyszły całe ( makabra dziewczyny mowie wam!) a od grudnia doszły nam 3-ki i to juz jest koniec świata!!!! Pobudki co 20-30 minut i darcie sie na całe gardło, w dzien nie ma apetytu i mało je wiec nadrabia noca po 3-4 butle ida w ruch. Jestem wykończona fizycznie bo ciagle trzeba ja nosić inaczej nie da rady placze niemiłosiernie ( meza w tej sytuacji nie akceptuje) i psychicznie tez juz u kresu.
Także wszystko moze sie zmienic zarówno ku lepszemu jak i ku gorszemu....
Oja to masz kiepsko, a dajesz coś na te bolesne ząbkowanie? Mój przy zębach jak mu wychodziły tylko w nocy stekal ale nie płakał.
 
Do góry