reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przepisy na smakołyki i dania zwykłe dla naszych Słoneczek

dzięki ivka - a tamtą maszynę już pewnie sprzedałaś? (bo jakby co to byłabym chętna:happy:)

weszłam na tę stronkę moje wypieki - BOSKA - na pewno coś upiekę - teraz czaję się na tartę z malinami
 
reklama
Iwonka, potwierdzam!!!! kupowałam kilka razy mąkę na chleb u Grzesia (na allegro), jest niesamowicie rzetelny i słowny! a przy tym miły!

a strona Moje wypieki - wspaniała!!! widzę, że dziewczyna zrobiła krajankę z ASDA-Magazine - co miesiąc zaopatruję się w tę gazetę, jest świetna i zawiera masę ciekawych przepisów! a przy tym wszystkie bez problemu można kupić w ASDA

szkoda, że tylko moje wyczyny kulinarne spotkały się z wielkim negatywnym przyjęciem - mam zakaz pieczenia i gotowania :rofl2:
 
dlaczego ????????????

małż się odchudza....:baffled: zresztą ja też muszę....:dry:

ale na weekend zapraszamy znajomych, więc zrealizuję się w kuchni i poszaleję!!!

z polskości będzie fasolka po bretońsku, naleśniki z pikantnym nadzieniem i sosem serowym, sernik, sernik bez gotowania i ciasto z owocami:-p mam nadzieję, że goście będą zadowoleni
 
ciesze sie ze stronka Wam sie podoba:-)
ostatnio spedzialam na niej dwie godziny przegladajac przepisy, a jest czym nacieszyc oko:-D
 
kelts - nie wiem jak ją znalazłaś ale chwałaCi za to :-D choć szczerze mówiąc kusi mnie na sobotę Twój przepis na knedle - mąż byłby przeszczęśliwy bo lubi takie rzeczy - powiedz tylko czy do końca wyrabiasz ciasto mikserem czy na końcu ręką?
 
reklama
osinka szkoda że ty tak daleko, chętnie "pobyłabym " Twoim gościem:-D:-D:-D

mnie po "wakacjach" zupełnie odrzuciło od gotowania, no ale od jedzenia niekoniecznie:baffled::baffled::wściekła/y:
 
Do góry