reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przepisy na smakołyki i dania zwykłe dla naszych Słoneczek

Ivka - nie wkurzaj człeka zdietowanego.

a co do spiekania chleba - u mnie na wsi czymś smarują chleb przed włożeniem do sabatnika - bodajze białkiem, ale dopytam.
 
reklama
Zrobiłam dziś tort makowy z przepisu Doroty z MW, właśnie chłodzi się w lodówce.

Biszkopt rewelacja, ale krem póki co mi nie pasuje - za słodki i jakiś taki maziaty. Zobaczymy co będzie po schłodzeniu...
 
Ivka - nie jem węglowodanów, czyli cukry i mąki wszelkiego typu odpadają. muszę się w poniedzialek dietetyczki spytać czy mogę jeść ciasta dla diabetyków.
 
Tak, najlepiej zapytać specjalistę co bezpiecznie można jeść.

Odnośnie węglowodanów - zapytaj czy możesz jeść rzeczy słodzone fruktozą, bo to cukier prosty i jest inaczej przyswajalny przez organizm.

A propos tortu makowego - został poddany konsumpcji i jednak masa kremowa jest OK, ale polecam o wiele bardziej go nasączyć niż jest w przepisie.
 
kaśka76 mam dobrą znajomą, która jest na diecie jakiegoś super specjalisty z Wrocka. Też nie je węglowodanów, ale przy tego rodzaju ograniczeniu nie wolno też jej jeść potraw zawierających choćby śladowe ilosci glutaminianu sodu.
Zwróć uwagę czy Tobie wolno to jeść, bo jedno drugie blokuje przy odchudzaniu - podobno.
 
ja zrobiłam dziś pleśniaka z dżemem porzeczkowym - mniam...kwaśny i słodki ...(jak to określił mój szwgier "ten dżem to sama witamina C" ;-):-D
 
reklama
Do góry