reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przepisy na smakołyki i dania zwykłe dla naszych Słoneczek

reklama
to ja mam trochę podobnie osinka...idę do lodówki po jogurt naturalny, ale jakoś dziwnie "zabłądzam" do szafki ze słodyczami:zawstydzona/y: wracam do komputera... i za chwilę znów idę po...jogurt
 
oj Kasianka, ja wszystkie słodycze spakowałam do kartonu i wywlekłam do najgłębszej szafki w kuchni NIE MA I KONIEC!!! i nie jem słodyczy już 3 tygodnie:sorry2: a efektów i tak nie widać:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 

Załączniki

  • chleb1.JPG
    chleb1.JPG
    125,1 KB · Wyświetleń: 31
  • chleb.JPG
    chleb.JPG
    133,3 KB · Wyświetleń: 22
Ostatnia edycja:
wspaniały chlebek!!

co do przpalania - na ciasto kładzie się papier śniadaniowy jak się zaczyna spiekać - to na chlebek chyba tez można ...
 
oj Iwosz, musisz szczuć? ;-) piekny chlebek, uwielbiam takie ziarniste chleby! z mooooocno spieczona skórką, nam by smakował :)

uzyj następnym razem folii aluminiowej albo zwykłego papieru do pieczenia
 
tam jest mnóstwo ciekawych przepisów - w najbliższym czasie zabieram się za te czekoladowe -mniam...;-) :-) (i te zdjęcia...)
 
reklama
Zgadza się iwosz :-) Poza tym Dorota z MW podaje mnóstwo linków do podobnych stron z przepisami, a to wszystko razem wzięte staje się mega kulinarnym zawrotem głowy:-D

Właśnie włożyłam do piekarnika 12 jogurtowych bułeczek wg przepisu Doroty z MW.
 
Do góry