reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

przepisy kulinarne :)

ja kiedys pisalam o tej salatce

seler naciowy, jogurt naturalny, kurczak, biale winogrono, skropic cytryna i sporo bazyli macie salatke na odchudzanie ;P
( troche winogrona nie zaszkodzi :p:)
 
reklama
ja na teflonie smażę bez tłuszczu.

a na schab mam taki przepis że nadziewam śliwkami i piekę go albo w rękawie albo w maszynie co reklamują na mango czyli tym halogen coś tam :) potem robię sosik i danie jak znalazł. nie kaloryczne bo bez tłuszczy a pyszne :)
 
Na teflonie też wszystko bez tłuszczu smażę.Jedna mam specjalna patelnie której T nie może ruszac, bo mi juz podrapał kilka i zniszczył.
Schabik mozesz upiec w rękawie foliowym w piekarniku, też bez tłuszczu .Często robie wędlinke w ten sposób,ze marynuje w przyprawach dwa dni w lodówce, póżniej dokładnie zakręcam w folię i zawijam sznurkiem.Parzę w wodzie z listkiem laurowym i osoloną lekko od zagotowania z 40 minut i zostawiam w wodzie do ostygniecia.Schab nigdy nie jest suchy i wiórowaty:)
 
no chyba tak upieke w folii ale myslalam ze moze macie jakies ciekawe pomysly, tak juz robilam wiele razy ale w sumie co mozna zrobic ze schabu a kotlety kaloryczne
 
Dziewczyny czy któreś z Was lubią krewetki. Mnie coś natchnęło i chciałabym coś sobie takowego z tymi owockami morza upichcić ale musi być naprawdę dobre.:-D Dziś klientka podała mi taki przepis: Krewetki podsmażyć na patelni na oleju, dodać pokruszony ser pleśniowy np. lazur, rozpuścić, dodać posiekaną pietruszkę oraz ugotowany wcześniej makaron. Muszę spróbować, ona mówi że pycha. W każdym razie M musi mieć wtedy co innego bo on tego w życiu nie tknie:-D A Wy macie jakieś takie krewetkowe, sprawdzone przepisy?
 
reklama
O chętnie bym spróbowała:)Tez sie pisze na przepisik.Ostatnio mój T kupił kilka krewetek ,myslałam że dla nas a to dla rybek w akwarium jako pokarm.Zwariował .To ja w zyciu nie jadłam a on rybkom bedzie je na tarce scierał hehe
Zdaje sie że Marciaa kiedys wspominała że krewetki lubi czy robi
 
Do góry