reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przedstawiamy się

reklama
Heheh no faktycznie ;) Zawsze stare baby maja swoje teorie i jak ktos nie pasuje do ich wizji idealnego swiata to sie czepiaja. Ja urodzilam Emilka 11 dni przed 18 i uwazam, ze to byl najlepszy prezent jaki moglam dostac, mimo, ze swoje zdrowie popijalam herbatka laktacyjna ;P
 
witamy Klaro, witamy Paulino i jak dla mnie, to mozesz miec nawet i 15 lat, bo mlodosc to same plusy np. bedziesz lepiej rozumiala swoje dzieciaczki jak beda mialy nascie lat
 
Witaj młoda mamo! Mamy na tym forum i młodsze i starsze mamy i nikogo nie oceniamy. jak dziewczyny mówią nie szczujemy :tak: Moja siostra też wcześnie urodziła córeczkę, potem synka i mając teraz lat 22 jest spełnioną kobietą.
luzik ;-)
 
Witam serdecznie,
Mam na imię Olka lat 32, podglądam forum od jakiegoś czasu, postanowiłam w końcu się ujawnić :). Jestem mamą 3 uroczych chłopców , w drodze kolejna pociecha płci męskiej która pojawi się z końcem października :-)
 
reklama
Witam, mam na imię Klara, mam 31 lat, jestem z Płocka, termin porodu mam na koniec października - to będzie chłopczyk :-). Będę samotnie wychowującą mamą.

Witam, mam na imie Paulina i mieszkam w Paryzu. Jestem mama 2 letniego chlopczyka a w pazdzierniku urodzi mi sie coreczka. Nie planowalam udzialu w forach, ale tak fajnie sie czyta wasze rozmowy, ze tez chce sie dolaczyc ;P
Wiem, ze jestem mloda, ale prosze bez zbednych glupich komentarzy. Mloda mama wcale nie jest gorsza, a poprostu tak sie ulozylo, ze los dal mi moje najwieksze na swiecie szczescie-synka troche za wczesnie.

Witam serdecznie,
Mam na imię Olka lat 32, podglądam forum od jakiegoś czasu, postanowiłam w końcu się ujawnić :). Jestem mamą 3 uroczych chłopców , w drodze kolejna pociecha płci męskiej która pojawi się z końcem października :-)

Witam mamuśki :-)
 
Do góry