reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przedstaw się :)

reklama
Witam ciężaróweczki. Można by rzecz że jestem nowa,aczkolwiek podczytuję Was od jakiegoś czasu, stwierdziłam że czas najwyższy się ujawnić i grzecznie
przywitać ;-) Bardzo tu u Was przyjemnie ;-)
Mój termin z USG to 10.12.2010, jest to moje pierwsze dziecię ;-) Pozdrawiam.
 
Rabbitka witaj:) szkoda że nie masz terminu na 13 grudnia... czuję się taka osamotniona hehe:D
 
Hihi ewwe z okresu na pierwszej wizycie wyszło mi że 13 grudnia, więc kto wie ;-)

Ooooo jesteśmy dokładnie w tym samym tyg i dniu ciąży, więc wszystko się zdarzyć może ;-)
 
reklama
Witam się z wami od jakiegoś czasu was podczytuje i w końcu postanowiłam dołączyć:happy:.
Mam na imię Marta jestem mamą Julci która ma 4latka,a w grudniu nasza rodzinka się powiększy :tak: termin mam na 28grudnia.Pozdrawiam was wszystkie.
 
Do góry