reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przebudzanie z płaczem w nocy

reklama
dziewczyny moja usnęłam po kąpieli. :-)
więc zaraz mama myju myju o 20 buteleczka dla Franeczka i lulu wszyscy, a że bałagan w domu to nic może jutro posporzątam. :-p
ania macek no taka się Frania urodziła. Jak ją lekarz z brzuchola wyciągał( bo miałam cesarkę) to usłyszałam " jeju , ale kudłata :-)" i włosy jej się nie wytarły i rosną no potęge.
Ania czy Ty wiesz ,że nasza Niania pochodzi z Białegostoku ,jest tam zameldowana tylko tu do wawy przyjechała do pracy i mieszka u brata :-)
ania_k_d zgadzam się na marią09 pisz szybko na pw jak Cię odnaleźć na nk ! :-) i pisz śmiało widzisz że my tu o wszystkim , co u nas , u dzieciaków, teściowych :szok:, męzusiów, igraszkach itd ;-)
maria 09 mi też się ciśnienie podniosło , bo ja mam taką samą teściową . marcin jej płacił jak tylko zaczął pracę aaaa i dodam ,że na studiach dawali mu 50 zł na 2 tyg :szok: czaisz jaka jazda !
my też na prezerwatywach :zawstydzona/y: tyle , że 3 to u nas są na raz :zawstydzona/y::-p

moja ulubiona pora dnia! Frania śpi :-)
 
no to chyba mi sie udało ją uspać... chyba
to ja też myju myju i lulu

Framama- bo ten Białystok to taka wieś ze z pracą ciężko...ech. No to dziwne,że włsoki jej się nie wytarły... i nawet z tyłu też nie? Bo moja to ma taka łysą plamę :)) ale to fajnie,że Frania ma takie kudełki, niedługo będziesz spineczki jej wpinać :) No i powiedz mi,gdzie Ty wieloryb jestes co???? bardzo ładna z Ciebie kobiałka :)

znikam, może się poprzytulam do mężona dziś :))
dobrej nocki papaa
 
ania macek bo wiesz wtedy byłam mniejszy wieloryb no ale teraz .......;-)
ja też zaraz myju , mąż się właśnie kąpie ja mówie że jeszcze muszę na bb napisać i też idę :-)
ania pamiętaj o nas przy wyborze miejsca na wakacje fajnie by było gdybyśmy pojechaly w jedno miejsce o tym samym czasie :-)

dobrej nocki laseczki od wielorybka :tak::tak::tak:

też się poprzytulam do mężolinka :-) a co :-p
 
dzięki w imieniu olivki za komentarze.moja jeszcze nawet nie wykąpana jest.u nas dochodzi 19;))ciekawo o ktorej zasnie.przed chwila podjadla z nami.lubi tak jak my jemy a ona wtedy chodzi od jednego do drugiego i je.lepiej tak z nami jak w własnej miseczki
 
Helo dziewuszki,

nie bede tlumaczyc swojej nieobecnosci ale zycie mi sie pokrecilo tak bardzo, ze az slow brak.
Czytam Was od czasu do czasu ale jakos sily brak aby sie wbic.

Jednym slowem Depresji Ciag Dalszy a do tego parszywa zima nie chce odejsc!
 
Paula śpi od 20.30, mąż poszedł do pracy.
Dziewczyny, a ile jedzą Wasze dzieciaczki-bo moja to co 4 godz. ledwie 150 kaszki (jedynie w nocy jje lepiej), o wiele bardziej woli nasze obiady-np. dziś jadła razem z nami krupniczek
 
Ostatnia edycja:
maria09 chudzielcem to ja byłam, ale parę lat temu. A teraz trochę przybyło-głównie brzucha. No ale tak to jest jak nie chce się zejść z dzieckiem na dół zjeść coś normalnego tylko jak nie batonik, to ciasteczko...
Paula śpi od 20.30, mąż poszedł do pracy-to dobrze, przynajmniej nie musze tłumaczyc że znów nie mam ochoty. Dziewczyny, a ile jedzą Wasze dzieciaczki-bo moja to co 4 godz. ledwie 150 kaszki (jedynie w nocy jje lepiej), o wiele bardziej woli nasze obiady-np. dziś jadła razem z nami krupniczek
moja je chyba duzo.......
rano jak wstanie to....czasami jajo+kanapka(nie całą) czasami owsianka(jabłko,cynamon z mlekiem naszym) a czasami fullkorngtot to taka jakby kaszka ala owsianka ale puszysta bez cukru.potem mleko---dochodzi do 150ml!!po zmianie mleka mala chlonie to po prostu.potem obiad---pol miseczki +jakies ciacho jak dobrze zje obiadek bo jak nie to zero nagrody-------potem mleko--------w miedzy czasie zje mi i od meza cos.zawsze jak jem to ona stoi i czeka az jej dam grzebiac mi w mym talerzu.na noc owsianka +150mlmleka
 
witajcie Kochane! :-):-):-)

u nas noc taka : Frania o 19 usnęła o 20. zjadła 210 ml mleka z kaszką . my z nią lulu tzn ona w wózku a my w łóżeczku iiiiiiiiiiiiiiiiiii Frania spała do 4 :szok: tzn ja się obudziłam o 4 i zaglądnęłam do niej iiii ją obudziłam. :no: bo wiecie wydawalo mi się to dziwne ,że tak długo śpi. odraz delira ,że ni oddycha . ale ok.
no i od 4 nie spię bo Franczeska już nie zasnęła :-(
monika z jak fajnie ze jesteś :-) ze się odezwałaś :-) jak Ci źle to pisz tu z nami o wszystkim , może coś razem poradzimy. mnie to bardzo pomaga i humor poprawia jak tu pogadamy :-)
napisz mi na pw jak Cię znaleźć na nk :-):-)

ania _k_d moja ma skończone 4 miesiące i zjada ogólnie 120 ml w ciągu dnia co 3 godziny , około 13-14 zjada słoiczek np zupkę i z tą zupką wytrzymuje 2 godziny i później butla 150 ml tak okło 16 i wytrzymuje do 20 bo moja po kąpieli to nigdy nie chce jeść , a na noc zjada 210 ml z kaszką i tak ogólnie w nocy wytrzymuje 5 godzin bez jedzenia.


dziewczyny a jak u Was noce? upojne?:-p
 
reklama
Helo dziewuszki,

nie bede tlumaczyc swojej nieobecnosci ale zycie mi sie pokrecilo tak bardzo, ze az slow brak.
Czytam Was od czasu do czasu ale jakos sily brak aby sie wbic.

Jednym slowem Depresji Ciag Dalszy a do tego parszywa zima nie chce odejsc!

ojj, dobrze ,że jesteś bo my się juz martwiłyśmy... i pisz dużo, może faktycznie pomoże Ci troszkę jak się wygadasz, cio? mi pomaga, framamie tez....
 
Do góry