reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przebudzanie z płaczem w nocy

Ja stosowałam te czopki ale jakoś nie wydaje mi się żeby pomogły A czemu myślisz że jak dostaje mniej mleka to lepiej śpi? to jakiś sposób na spanie? chętnie bym wypróbwała bo u nas nocki też nie bardzo:no:
 
reklama
Nie.to nie sposob na spanie...;-)
Ja poczatkujaca mamusia to nie wiedziala do konca jak z bobo postepowac,wiec pchala jej mleko 5 razy dziennie a ta niechetnie pila i malo do tego...teraz dostaje 3 razy dziennie i wypija rozsadne ilosci w koncu;-) do tego sniadanie rano(müsli) obiadek i kolacja.Mleko rano jak wstanie, okolo 15 i wieczorem przed pojsciem spac i jest git.Tym sposobem chyba jej nie upase:-D
Do tego czopek na dobranoc i dziewcze spi...lepiej niz dotychczas.:sorry:
 
Nie.to nie sposob na spanie...;-)
Ja poczatkujaca mamusia to nie wiedziala do konca jak z bobo postepowac,wiec pchala jej mleko 5 razy dziennie a ta niechetnie pila i malo do tego...teraz dostaje 3 razy dziennie i wypija rozsadne ilosci w koncu;-) do tego sniadanie rano(müsli) obiadek i kolacja.Mleko rano jak wstanie, okolo 15 i wieczorem przed pojsciem spac i jest git.Tym sposobem chyba jej nie upase:-D
Do tego czopek na dobranoc i dziewcze spi...lepiej niz dotychczas.:sorry:
musli???jakie musli???napisz mi bo ja juz nie mam pomysłów na śniadanka.
czopki tez mam ale sie boje jej zaaplikować hahahahhaha
 
No i porazka :crazy:
Zapeszylam...dzisiaj mala menda budzila sie co chwile a o 4 nad ranem zaczela gadac o 5 skonczyla i spala do 7.
O jedno mleko za malo chyba...bo przedwczoraj na kolacje dalam jej grysik zbozowy(tak to po niemiecku przetlumaczone wychodzi mi) taki blyskawiczny na mleku tym co pije...a wczoraj ten sam grysik dalam jej na wodzie i jablko ze sloiczka do tego...i moze to byl moj blad.
Jezu nie wiem..wkurw...mnie to jak nie wiem co :angry:
Zeby sie budzic doslownie co godzine i jeszcze nad ranem se pogaduszki urzadzac ...a ostatnie dwie noce tak ladnie spala...:eek:

Maria musli mam z hippa...od 6 miesiaca z jablkiem i bananem...takie blyskawiczne robi sie na wodzie.I nazywa sie...guten morgen müsli ;-)
Musli na dzien dobry.
 
Jolka ja przestawiasz mala na inny schemat jedzenia nie oczekuj ze sie dostosuje w dwa dni. Trzeba czasu troche aby mloda przystosowala sie do nowej rutyny. A ze sie budzi to i moze sie budzic jeszcze dlugo a dlugo, wazne ze nie musisz jej karmic w nocy.

Moj dzis oczywiscie sie obudzil okolo 5 i musialam dac butle bo afere rozkrecal...nie mam sily na walke. No ale raz na 2 tygodnie to nie tragedia:)

Recipes for 6 to 9 months babies, Fruit Puree, Vegetables, Butternut, Pear, Apple
Maria czeknij sobie powyzszy link. Jest sporo fajnych przepisow i propozycji na jedzonko.
 
dzień dobry
a my po wizycie u lekarza, mała ma alergię pokarmową:zawstydzona/y: i znowu ląduję na ostrej diecie:angry::angry::angry: a ja sobie na śmietankowca juz pozwoliłam i na kawkę z odrobiną mleka...ech, no i nutramigen dostałam jakby coś i trochę leków. Podobno jak się już jej ta alergia ustabilizuje i spać mi zacznie normalniej a nie po 10-20min. Zobaczymy, Jeszcze tylko posiewy porobić i wszystko posprawdzać. Ola waży 6100 w 12 tyg - martwiłam sie że mniej bedzie:-)

Jolka- co do chwaleia dzieci, ja jak tylko pochwalę Olę to juz tego samego dnia mam o 180 stopni zwrot, niestety:cool: heheeh

maria09- a to nie jest tak,że jak dzieco śpi dobrze w dzień i wypocznie to i na wieczór lepiej zasypia i ładniej śpi w nocy? gzdies przeczytałam o tym...

monika- raz na dwa tygodnie to naprawdę sukces, mam nadzieję,że u mnie też tak bedzie:-p
 
dzień dobry
a my po wizycie u lekarza, mała ma alergię pokarmową:zawstydzona/y: i znowu ląduję na ostrej diecie:angry::angry::angry: a ja sobie na śmietankowca juz pozwoliłam i na kawkę z odrobiną mleka...ech, no i nutramigen dostałam jakby coś i trochę leków. Podobno jak się już jej ta alergia ustabilizuje i spać mi zacznie normalniej a nie po 10-20min. Zobaczymy, Jeszcze tylko posiewy porobić i wszystko posprawdzać. Ola waży 6100 w 12 tyg - martwiłam sie że mniej bedzie:-)

Jolka- co do chwaleia dzieci, ja jak tylko pochwalę Olę to juz tego samego dnia mam o 180 stopni zwrot, niestety:cool: heheeh

maria09- a to nie jest tak,że jak dzieco śpi dobrze w dzień i wypocznie to i na wieczór lepiej zasypia i ładniej śpi w nocy? gzdies przeczytałam o tym...

monika- raz na dwa tygodnie to naprawdę sukces, mam nadzieję,że u mnie też tak bedzie:-p
tak być powinno ale u mnie tak nie ma!spała 15min. w dzień a spać poszła o 22.30.raz się obudziła z wrzaskiem o 24.30 no ale potem do 8.50 spała,teraz grasuje hihihi dzis nie ma wiatru wiec pospi na balkonie te 15min.:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
A mnie sie dzis nic nie chce czytam co piszecie ale nie wiem w sumie co:confused2: jestem nie wyspana najchetniej to bym na biurku pospała dla tego dzis wam truc nie bede
maria widzisz doczekałaś się:-):-D
 
reklama
no a moja panna po 15min.drzemce w dzień lata jak szalona.nie rozumiem tego.czasami śpi 3h w dzień.i pada po 20 a taraz oooooo matkooooo
Zeby moja mala tak robila ona jak spi godzine w dzien to juz musi byc brdzo alez to brdzo zmeczona.
ticker.php
 
Do góry