reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przebudzanie z płaczem w nocy

wasze pobecza przestana ja tak ppróbowałam i darł sie przez godzine az sasiedzi sie zaczeli wkurzać:zawstydzona/y: mój z kolei szybko usypia jak sie go dotchnie albo na rece wezmie ale potem od nowa:-(

Poszukajmy jakiegos obozu przetrwania dla Naszych ! Moze jakies czolganie w blocie, bieg z obciazeniem...cholera wiem, moze pomoze...moze maja chodziki na stanie, bo moj nawet nie pelza jeszcze:cool:
 
reklama
wasze pobecza przestana ja tak ppróbowałam i darł sie przez godzine az sasiedzi sie zaczeli wkurzać:zawstydzona/y: mój z kolei szybko usypia jak sie go dotchnie albo na rece wezmie ale potem od nowa:-(
to ja tak mam przez dwa dni i jak ją wezmę to śpi a jak odkładam do łóżeczka to znowu płacze:wściekła/y:spróbuje ją przetrzymać.zobacze ile to potrwa jak mi serce ni epęknie.a sąsiedzi niech spadają.sami się smieją do 5 nad ranem!dziś to mnie jeszcze rozśmieszyła ale chyba sama wiedziała ze mama zla bo ustała w łóżeczko głowa tylko wystawała i krzyczała mamamamamammama szkoda ze to jeszcze nie te prawdziwe mama
 
mój w nocy to tylko wyje ale jak sie rano obudzi to potrafi i 30 min siedziec sam w łózeczku wstawac sobie siadac bawic sie poduszką:nerd: i nikt mu nie jest potrzebny
monika z To ze zacznie pełzac nic nie zmieni... mój ma ostatnią drzemke około 15 tzn wtedy sie budzi czasem o 14 i do 21 czasem 22 nie spi w tym czasie pełza, wstaje chodzi za 2 rece turla sie wrzeszczy i nic w nocy to samo wiec to nie jest przez to ze sie w ciagu dnia nie zmeczył... tak wiec nie ma na co liczyć ze jesli zacznie pełzać raczkowac czy cokolwiek to bedzie spał też miałam taka nadzieje ale moje dziecko z hukiem mnie jej pozbawiło
maria09 Mój to nie woła mama jak miał 6 miesiecy to własnie zaczął mamamama a teraz ma w nosi woła bababu i tak cały czas... :dry: Ja własnie jak biore Kacpra to sie czasem uspokaja ale nie zawsze wtedy zasypia odkładam go do łóżeczka przekręca sie na bok i spi, a np dzis to był jeden wielki ryk rozscieliłam nawet na podłodze kołdre połozyłam sie z nim i sie uspokoił ale cały czas mi palce do buzi pchał... dopiero koło 4 uspokoił sie na tyle ze wisiało mu gdzie bedzie spał
 
mój w nocy to tylko wyje ale jak sie rano obudzi to potrafi i 30 min siedziec sam w łózeczku wstawac sobie siadac bawic sie poduszką:nerd: i nikt mu nie jest potrzebny
monika z To ze zacznie pełzac nic nie zmieni... mój ma ostatnią drzemke około 15 tzn wtedy sie budzi czasem o 14 i do 21 czasem 22 nie spi w tym czasie pełza, wstaje chodzi za 2 rece turla sie wrzeszczy i nic w nocy to samo wiec to nie jest przez to ze sie w ciagu dnia nie zmeczył... tak wiec nie ma na co liczyć ze jesli zacznie pełzać raczkowac czy cokolwiek to bedzie spał też miałam taka nadzieje ale moje dziecko z hukiem mnie jej pozbawiło
maria09 Mój to nie woła mama jak miał 6 miesiecy to własnie zaczął mamamama a teraz ma w nosi woła bababu i tak cały czas... :dry: Ja własnie jak biore Kacpra to sie czasem uspokaja ale nie zawsze wtedy zasypia odkładam go do łóżeczka przekręca sie na bok i spi, a np dzis to był jeden wielki ryk rozscieliłam nawet na podłodze kołdre połozyłam sie z nim i sie uspokoił ale cały czas mi palce do buzi pchał... dopiero koło 4 uspokoił sie na tyle ze wisiało mu gdzie bedzie spał
wiecie co fajnie pisać że ktoś też tak sie męczy:-D:-D:-Dsorry ale to prawda.no wasnie i moja sobie chodzi pełza wstaje sprząta mi z ze stołu tak że o 22 jest już na maxa padnięta i nawet sama nie bujając jej w wózku zasypia.tylko musi grac muzyka jakaś i to ją muli.no a o 3 jazda.zobaczę jak dziś będzie co prawda u mnie to tylko od 2dni no ale........
mała mi też dzis na brzuchu zasnęła.i jeszcze sama mnie rączką drapała:-)fajnie tylko szkoda że nie wygodnie.
 
Umi2 i Maria09 chcecie cos z madrej ksiazki?? U mnie dziala:tak:
Tylko nie krzyczcie , ze jakies madrosci chce Wam sprzedawac. Gina Ford. Mowi Wam to cos??
 
monika z dawaj co masz bo ja prze 4 miesiace sie nie wyspałam wszystkiego spróbuje:tak:
maria09
Moze to taki wiek? chociaz nie mój w takim razie ma ten wiek od 4 miesięcy...
 
monika z dawaj co masz bo ja prze 4 miesiace sie nie wyspałam wszystkiego spróbuje:tak:
maria09
Moze to taki wiek? chociaz nie mój w takim razie ma ten wiek od 4 miesięcy...
nie sądzę.jak miała smoka to w nocy budziła się do godzinę też z płaczem i wsadzałam jej smoka.czasami sama sobie go wkładała.ale 10dni temu powiedzialam koniec smoka i było super.spała całą noc do 9rano!aż tu nagle dwa dni temu ta faza.także ja odkąd mała sie urodziła spalam fajnie aż 8dni:-D:-D
 
reklama
Do góry