reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przebudzanie z płaczem w nocy

Nie jest tak ze budzi sie tylko jeden raz.Budzi sie po kilkanascie razy w nocy:no:.
Jednak najgorsza jest ta jedna godzina w ktorej budzi sie i usypia dopiero po godzinie.
Nie mam na to sposobu ale chcialabym miec.
 
reklama
Witaj :) Ja mam teraz podobnie, mała budzi się w nocy wlaśnie około 3, czasem wcześniej i sprawia wrazenie wyspanej :)Daję jej mleczko, czasem zasypia od razu a czasem nie ;] Biorę ją wtedy na ręce, włączam cichutko radio, lekko kołyszę i po 3 minutach już śpi :)
Smoczek w buzi oczywiście obowiązkowo ;)
Pozdrawiam :)
 
Nie jest tak ze budzi sie tylko jeden raz.Budzi sie po kilkanascie razy w nocy:no:.
Jednak najgorsza jest ta jedna godzina w ktorej budzi sie i usypia dopiero po godzinie.
Nie mam na to sposobu ale chcialabym miec.

..no to witam w klubie..
moj synus bedzie mial za tydzien 10 miesiecy a ja nie pamietam kiedy przespalam cala noc,chyba cos ponad rok temu jak ciaza jeszcze byla w takim stadium ze moglam spac bo potem to dnia dzisiejszego daje nam Wiktor popalic w nocy.
Kapiel,jedzonko,usypiam go (niestety na kolanach)i do lozeczka.Po 1,5-2 pobudka jedzonko lub picie(przez sen bo w trakcie zasypia) i tak co 1,5-2 godziny przez cala noc!
Najdluzej spal 3godziny.
Jestemy juz tak wypompowani ze szkoda gadac.. a dodam jeszcze ze wstaje tylko ja do syna bo mezu ma tak mocny sen ze nie bylby w stanie go nakarmic.
 
hmm to widzę że też nie jestem sama ...
Kasia 11 skończyła 8 miesięcy i tak gdzieś do końca 3 spała idealnie zasypiała o 7 30 o 2 w nocy brałam ją przez sen na karmionko i do rana spała aż rozpoczeła 4 miesiąc i masakra z dnia na dzień było gorzej potrafiła się budzić po kilkunastu minutach spania i tak usupialismy ją a zachwilkę ona znow obudzona i w tej desperacji przeprowadzilismy ja do naszego łóżka (wiem że to głupota ale juz nie dawałam rady :( ) i zaczeła spać lepiej a nawet jak ja położymy na poduszce u nas to sama zasypia ale teraz odkąd zrobila się bardziej mobilna to tak się wierci przekręca na brzuch podnosi głowę a to wszystko zzamknietymi oczami no masakra spać się nie da :( a i budzi się klika razy pociągnie dwa razy cyca i idzie spać ale to chyba wina zębów bo idą tabunami ma juz 6 a chyba 2 następne w drodze ... chyba pozostaje nam tylko uzbroić się w cierpliwość ale jak długo to może potrwać ???:(
 
O matko, nie straszcie :)) ja tu czekam aż moja mała będzie większa ( ma 1,5 miesiąca teraz) i że właśnie wtedy da mi trochę pospać bo teraz jest masakra niestety :( i pocieszam się, że jak już kolki ustąpią i będzie parwie chodząca to i spąc będzie lepiej a tu takie rzeczy czytam :))
Chyba faktycznie trzeba uzbroić się w cierpliwośc i przeczekać, tylko z tym czekam to najgorzej, zmęczenie robi swoje. Dziś jadę po książkęJak usypiać i poczytam co tam ciekawego piszą... może znajdę jakieś rozwiązanie...?
 
Moja Tośka ma 4,5 m-ca i do 3 m-ca spała pięknie. Budziła sie max 2 razy na karminie. W połowie 3 m-ca zaczęła się budzić średnio co 1,5h. Myślałam, że oszaleje. Teraz budzi mi się 3 razy w nocy ale do całkowicie przespanej nocy to chyba jeszcze daleko. Pocieszam się tym, że jak będzie miała 18 lat to nie będzie mnie w nocy budzić :)
 
Witam:-)
Moj synek wlasnie skonczyl 8 mies a budzi sie w nocy z rykiem co godzine. Fakt - mozna oszalec. Na poczatku martwilam sie ze moze jest chory, ale w dzien jest radosny i pelen energii:-D (w przeciwienstwie do mamy...eh) Moze to faktycznie zabki (tak twierdzi lekarz) ma dopiero 2, wiec to dosc prawdopodobne. Trwa to juz 2 tyg a ja chodze jak zombi:-) Moja tesciowa upiera ze by zrobic mu badania bo 'temu dziecku cos jest!' ale na codzien walcze z ta histeryczka takze nie zwracam uwagi. Pozdrawiam wszystkie niewyspane mamy!
 
Witam:-)
Moj synek wlasnie skonczyl 8 mies a budzi sie w nocy z rykiem co godzine. Fakt - mozna oszalec. Na poczatku martwilam sie ze moze jest chory, ale w dzien jest radosny i pelen energii:-D (w przeciwienstwie do mamy...eh) Moze to faktycznie zabki (tak twierdzi lekarz) ma dopiero 2, wiec to dosc prawdopodobne. Trwa to juz 2 tyg a ja chodze jak zombi:-) Moja tesciowa upiera ze by zrobic mu badania bo 'temu dziecku cos jest!' ale na codzien walcze z ta histeryczka takze nie zwracam uwagi. Pozdrawiam wszystkie niewyspane mamy!
Też to przerabiamy:baffled: moja córa budzi się w nocy ciągle po monia Wcześniej chociaż na dniu była grzeczna ładnie się bawiła a teraz przechodzi jakiś okres buntu:confused: tylko by na ręcach sedziała Maja ma 7miesięcy i nie ma jeszcze ząbków więc może to przez nadchodzące zęby:confused::-)
 
Czasami tak się zdarza i nic nie można na to poradzić- trochę cierpliwości i na pewno przejdzie. Wiem,że brzmi to okrutnie ale czasami lepiej jest nie reagować i po prostu przetrzymać dziecko w łóżku( to znaczy ty nie siedzisz obok tylko za drzwiami)
 
reklama
Próbowałam ją przetrzymać ale nie da rady :no:chyba by się zapłakała Pocieszam się że ma dopiero 7miesięcy i może jej to przejdzie Cóż takie uroki macierzyństwa:-) i tk baaaaaaaaaaaardzo kocham moją MAJUNIĘ :-D:-D:-D
 
Do góry