reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

proszę pomóżcie Mai!!!

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Jeszcze jedno.....może zdecydujcie się po ile będziemy sie składać?
Ja szczerze powiem że nawet nie wiem ile taki wieniec kosztuje :(
Ah....jak mi ciężko :(((


Ja też dołączam sie do akcji. Nie wiem po 25/ 30 zl? Nie za mało? Ustalcie cene to rano wysłałabym pieniążki.
 
oj, no to jest trochę do nazbierania... Załóżmy, ze średnio wpłaty będą po 10 zł, to musiałoby wpłacić min. 50 osób. Damy radę, prawda?:)

Kochana Majeczko, nie widziałm Cię na oczy, a tak Cie pokochałam... Nie sądziłam, że to możliwe. Teraz pozostaje nam wspierać Twoich rodziców, kruszynko. Wspaniałych rodziców i wspaniałych LUDZI!!!

Krupeczko: oczywiscie,ze damy rade, popatrz ile nas tutaj jest!!:tak:
 
dziewczyny, tak myślę, że co do kwoty, to nie ma co ustalać, bo każdy z nas ma inną sytuację finansową i dołoży tyle ile może:confused: co wy na to?
 
Z żywych kwiatów jest dużo droższy i nie trwały, a teraz jeszcze zimno może być, może ze sztucznych zostałby na dłużej a teraz są takie piekne sztuczne kwiaty, ze wcale różnicy nie widać.:confused:
 
dziewczyny, tak myślę, że co do kwoty, to nie ma co ustalać, bo każdy z nas ma inną sytuację finansową i dołoży tyle ile może:confused: co wy na to?

Ano właśnie. Jestem tego samego zdania :tak:

I podonie jak mama Quintena, myslę, że może lepiej ze sztucznych? Zresztą w kwiaciarni będą wiedzieć najlepiej co zrobic o tej porze roku.
 
Z żywych kwiatów jest dużo droższy i nie trwały, a teraz jeszcze zimno może być, może ze sztucznych zostałby na dłużej a teraz są takie piekne sztuczne kwiaty, ze wcale różnicy nie widać.:confused:

dziewczyny, tak myślę, że co do kwoty, to nie ma co ustalać, bo każdy z nas ma inną sytuację finansową i dołoży tyle ile może:confused: co wy na to?

Ja sie pod tymi postami podpisuje...

MAJUNIU,to wszystko dla Ciebie... ANIOLKU... :-(


[*] [*] [*]
 
No to dobra, każdy da ile uważa, ile może a i lepiej jak wieniec będzie ze sztucznych kwiatów i niech to będą jakiś niewinne kwiatki nie wiem np, coś białego albo różowego:confused: jak myslicie?
 
Też proponuje niech każdy wpłaci ile może, a nadwyżkę - o ile bedzie - przekażemy na jakąś fundację (może dla Malwinki, może na klinikę), to też dobry sposób uczczenia pamięci Mai.
 
reklama
Ja tez zaraz zrobie przelew..........moja corka wczoraj koczyla rok impreza goscie........... a ja nie potrafilam sie cieszyc szczesciem mojego dziecka:-(ciagle myslami bylam przy Majce stalam przy garach i wylam dzis to samo.............zwlaszcza ze wiem iz moglam byc na miejscu Moniki.......ale u nas okazalo sie ze sprzet byl wadliwy............:zawstydzona/y:
Madzia ja mam taka propozycje ze jesli zostana jakies pieniazki to po prostu wplacisz je na konto Malwinki czy prof. Wojtalika
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry