reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Proszę o pomoc dla dzidziusia, który urodzi się 24.12.2010, mój narzeczony zginął...

reklama
Witam!
Kfiatko- Aniu- spotkała Was wielka tragedia:-:)-:)-( Strasznie mi przykro. Przyjmij moje kondolencje. Trzymaj się ciepło kochana.

Dziewczyny- przeczytałam cały wątek i jestem pełna podziwu dla Was wszystkich. Jesteście wielkie!!!
Ja ze swojej strony mogę pomóc w rozgłośnieniu sprawy. Dałam linka na Facebooku, GG i NK. Oczywiście sama też codziennie głosuje.
Pozdrawiam serdecznie
 
Ja na facebooku ,na Nk i na GG też mam napisane ;-):-):-)
Zastanawiam się czy nie użyć do wsparcia akcji TVN-u ,bo mam tam znajomą sprzed lat i może by pomogła.:tak::-):-)
 
Mam 3/4 domu do umeblowania jak skończę remont. I jeśli ta firma rzeczywiście pomoże Ani to przeglądanie ofert na meble będe zaczynała od firmy Vox. Myślę, że taki gest z ich strony zapamiętałaby każda z nas, a to przecież najlepszy sposób na dotarcie do klienta i budowanie pozytywnego wizerunku firmy!
 
Ja na facebooku ,na Nk i na GG też mam napisane ;-):-):-)
Zastanawiam się czy nie użyć do wsparcia akcji TVN-u ,bo mam tam znajomą sprzed lat i może by pomogła.:tak::-):-)

Też pomyslałam o TVN:):):)Może ma któras konto na kontakt24? stamtąd mozemy ruszyc:)

Nase pudełko zostaje bez zmian?
 
Ostatnia edycja:
bez zmian, jedynie zdjęcie Pan Marcin zmieni dziś na zgodne z regulaminem :) a tvn ja pracuję tzn miom pracodawcą jest tvn a pracuję w Onecie. pogadam może cos się da zrobić :)
 
Dziewczyny o Ani dowiedziałam się z facebooka. Zagłosowane, informacje o Ani rozesłane. Jak jeszcze mogę pomóc? Co jeszcze potrzeba Ani i maleństwu?
 
Nasze pudełko jest już "przepisowe":-) i ilość głosów wciąż rośnie:)
Monika_M co potrzeba Ani najlepiej wie polusia bo ma z nią kontakt. Wiem, że ostatnio był to magnez. Jeśli masz możliwość można też wpłacić pieniądze na konto, o którym więcej może napisać również polusia. pozdrawiam:)
 
reklama
Do góry