reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Proszę o pomoc dla dzidziusia, który urodzi się 24.12.2010, mój narzeczony zginął...

reklama
kobitki i znów 1 :)
trzeba dziś znowu oddać głosik, przypominajcie swoim znajomym i swych forach:)
moje kochane piszę najnowszą wiadomość rozmawiałam z Panem z tej firmy meble vox i może ich firma da coś dla Ani tak poza konkursem. musze opisać całą sytuację i wysłać maila. Pan sam do mnie zadzwonił i wypytał czemu mamy taką ilośc głosów, hurrrraaaa

wspaniale wiadomosci:)
ciesze sie ze zainteresowali sie indywidualnie. Widac ze ludzie o dobrym sercu jeszcze spotkac mozna:) oby tak dalej:)
 
Lista Miłośników Goldena (LMG) dołącza do akcji .:tak::-D:-D:-D
Już klikają i myślą nad inną formą pomocy.

Ludzie jak ja Was kocham .
Na kontakt.24 wpłynęło info o naszej akcji.:tak::-):-)
 
Ostatnia edycja:
Polusia super wiesci ...!!!!
Ja wlasnie pisze na stronie plusa... bedzie jeszcze wiecej glosow :tak:mam duzo znajomych na pamietnikach wiec beda glosowac

i ciesze sie ze jestesmz pierwsze!!!
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny dajcie namiary na ta stronke, na ktorej trzeba glosowac i powiedzcie dokladniej o co chodzi ;) ja tez porusze znajomych zeby klikali :D
Powiedzcie tez jak mozna w inny sposob pomoc? Jestem wstrzasnieta ta hisoria i tez chce pomoc!!!
Powodzenia Aniu!
 
Witajcie
Od woczoraj sledze historie Ani i co tu sie dzieje!!!
To niesamowite jak wspolnymi silami mozna wiele osiagnac.:-)
Strasznie wspolczuje Ani wiem ze juz ma duzo rzeczy i dlatego jak tylko bede mogla wspomoge ja finansowo. Mysle ze pieniazki sie przydadza jak tylko Adas przyjdzie na swiat.

Polusia...suuuper wiesci :tak::tak::tak: Az ciarki mi przeszly jak przeczytalam o tym ze istnieje mozliwosc zorganizowania jakis mebelkow bezposrednio od firmy!:tak::tak:
Oby tak dalej!!
Oczywiscie klikam codzinnie!:-)
 
reklama
Do góry