reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Proszę o pomoc dla dzidziusia, który urodzi się 24.12.2010, mój narzeczony zginął...

A czy takie różne gazetki typu "Dziecko" itp. są potrzebne?
Jestem po rozmowie z Anią o pracy. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Ania jest załamana, próbowałam ją w miarę możliwości pocieszyć ale to wszystko jest za świeże. Nie wiem jak mogłabym jej jeszce pomóc. Zaproponowałam jej rozmowę ze mną w każdej chwili, że ją wysłucham. Może to głupia pomoc ale wiem że czasem człowiek musi się komuś wyżalić i wypłakać, wtedy jest troszkę lżej.
 
reklama
Dziewczyny kopiuję, zeby było na widoku
ANIA MASZ JUZ:
-LAKTATOR,
-UBRANKA W ROZNYCH ROZMIARACH
-UBRANIA CIĄŻOWE
-kocyk polarowy
-krem pielęgnacyjmy
-puder lagodzący
-szczoteczka z grzebykiem do wlosków
-chusteczki
-2 smoczki
-kąpielowe okrycie frotte
-OCHRANIACHE NA LOZECZKO
-CHUSTECZKI NAWILZONE
-PROSZEK DO PRANIA DZIECIECYCH UBRANEK
-FOTELIK SAMOCHODOWY
-KOSMETYKI DLA MALUTKIEGO
-KOSMETYKI DLA CIEBIE
-4 BUTELKI + 1 SZKLANA
-WITAMINY DLA MALEGO
-POSCIEL
-TERMOMETR DO WANIENKI
-WÓZEK SPACERÓWKE(?)
-10 PIELUCH TETROWYCH
-HERBATKI ZIOLOWE DLA ADASIA
- HERBATKE DLA CIEBIE NA LAKTACJE
-PREPARAT NA KOLKI GDYBY MALY MIAL
-KILKA PIELUCH W ROZMIARZE 2
-KOCYK
-WKLADKI LAKTACYJNE
-WOZEK GLĘBOKI
-PRZEWIJAK
-KOMBINEZON
-WANIENKE
-PODGRZEWACZ
-BIUSTONOSZE DO KARMIENIA
-SŁOICZKI Z JEDZONKIEM
-NOSIDŁO
- PODKŁADY POPORODOWE
-MAJTKI POPORODOWE 6 SZT
-TANTUM ROSA
-PŁYN DO HIGIENY INTYMNEJ PO PORODZIE
-ZABAWKI DLA ADASIA
-SZLAFROK
-NOŻYCZKI DO PAZNOKCI DLA ADASIA
-ASPIRATOR DO NOSKA
-PAMPERY ROZMIAR 3
-ROŻEK
-MATA DO ZABAWY
KOMBINEZON NA ZIMĘ
- MATERAC
- KARUZELA MAD ŁÓŻECZKO
- CERATA NA MATERAC A POD PRZEŚCIERADEŁKO
-ŁÓŻECZKO
-KLAPKI DO PORODU
-POŚCIEL ALE NIE TO OBLECZKI TYLKO TO CO W ŚRODKU MAMY :)




DZIEWCZYNY POTRZEBUJEMY JESZCZE:
WKŁADKI LAKTACYJNE BO NA POCZĄTEK DUŻO TEGO IDZIE
KOMPLET POŚCIELI DLA ADASIA

RZECZY KTÓRYCH NIGDY ZA WIELE:
-PAMPERSY RÓŻNE ROZMIARY
-UBRANKA DLA ADASIA RÓŻNE ROZMIARY
-KOSMETYKI DLA ADASIA
-PROSZEK DO PRANIA UBRANEGO MAŁEGO
-CHUSTECZKI NAWILŻONE
 
Ja mam jeden nowy komplet pościeli w rozm. 120x90 to go włożę do paczki. I wkładki latk. też mam, w pudełku jest ich 30 szt. Oczywiście też wyślę. polusia dzięki za informacje co u Ani słychać. Pozdrów ją od forumowych mam:)
 
Aniu, pisz śmiało co Ci jeszcze potrzeba...w miarę możliwości i wspólnymi siłami, coś zadziałamy. Trzymaj się dzielnie i dbaj o siebie, dla Maleństwa. Pozdrawiam
 
Hej ja dzis byłam na zukapach i jutro wysle : klapki i kapioszki ,3 sztuk pajacyków i 3szt body plus majteczki ciazowe dla Ani 5 szt 6 par skarpetek dla dzidzi , rekawiczki takie specjalne zeby Adas nie podrapał sobie buzi nie wiem jak to fachowo sie nazywa.A co do wystroju pokoju to wysyłam naklejki specjalne na sciane w dinozaury i zwierzatka pozdrawiam Cie Aniu i badz dzielna .
 
Słuchajcie... bo tak widzę, że wyprawka właściwie jest skompletowana, więc mam pomysł trochę inny, żeby dziewczyna nie miała problemu, gdzie umieścić kilkadziesiąt pudeł pampersów, kosmetyków itd...
Młody urodzi się wg planu w grudniu, kiedy mu przyjdzie ochota, i jaki będzie miał rozmiar - nie wiemy :0 A na chwilę obecną pewnie najbardziej przyda się po prostu kasa, bo wiadomo - wizyty u gina, te wszystkie specyfiki które się zażywa w ciąży, ubrania ciążowe, swoje kosztują - więc może podajmy nr konta, każdy wpłaci nawet kilka zł, i to bedzie chyba bardzo dobra pomoc.
A potem, jak się maluszek pojawi na świecie, powoli będziemy albo wysyłać, albo wpłacać na bieżące sprawy, kolejne ubranka, pieluchy, mleka, szczepionki i całą resztę, co tylko będzie potrzebne.

Wydaje mi się, że to dość rozsądny pomysł , co Wy na to ?
 
Aniu, kochana ...
Trudno w jakikolwiek sposób Cie pocieszyć ... Moze tylko to, że Twój ukochany Adam na zawsze pozostanie przy Tobie w postaci Twojego dzieciątka ... Cząstka jego zawsze będzie z Tobą ...

Dziewczyny, widzę, że skompletowałyście już chyba wszystko dla Maluszka ...
Moze w jakiś magiczny sposób udałoby się wyciągnąć co potrzebne jest samej Ani? Może ubrania? coś na zimę? Kosmetyki? Dobra książka?

Przy najblizszej wizycie w sklepie kupię jakieś pieluszki i mokre chusteczki - tego nigdy za wiele ...

Jakby była potrzebna pomoc finansowa - na pewno dorzucę trochę - ile będę mogła.
 
Ja postaram się w przyszłym tygodniu tak do środy nadać łóżeczko. Na razie czekam na chwilę pogody żeby wyprać pościel.

Z ubrań dla Ani to poszukam bo gdzieś miałam 2 pary zupełnie nowych spodni które okazały się na mnie za duże więc może będą dobre. Fajnie by było wiedzieć jaki teraz rozmiar nosi Ania. No i pewnie najlepsze byłyby jakieś stonowane kolory bo ona ma teraz żałobę. Może podpytam siostrę czy coś jej nie potrzebne bo ona niedawno była w żałobie po mężu. A że jest dość wysoka i postawna to powinno coś pasować
 
reklama
Do góry