reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Propozycje obiadków i deserów

...hi, hi, no właśnie, chyba musicie brać poprawkę że ja uwielbiam słodkości.

My właśnie wróciliśmy, byliśmy na sushi, ale nie powiem...jadłam lepsze...a tak za mną chodziło.
 
reklama
Syla na zimno już były OK, ale na ciepło (bo wiesz, nie mogliśmy wytrzymać i jedliśmy takie prosto z pieca ;)) to były baaaardzo słodkie! :)
 
A ja chciałam zapytac co robic z dzieckiem ktore nie chce jesc? Ma juz ponad rok a dalej podstawą jedzenia jest mleko z kleikiem ryzowym albo kasza z "Nestle" jeszcze na śniadanie czy kolację zje kromke chleba z serem ale z obiadem to jest horror:no:
 
Olinko, ja próbowałabym podawać różności, za którymś razem może wreszcie zasmakuje. No i Ty będziesz widziała co najbardziej lubi i te składniki można dodawać dla zachęty do innych dań.
 
a taką tartę dziś zrobiłam. Z jabłkami i jagodami

bdad0e50558d2f62med.jpg
 
u nas udalo sie po wyeliminowaniu jednego posilku cycowego. i na 1,5h przed duzym posilkiem odstawiamy napoje
 
Mamuski!!! Poratujcie przepisem na sprawdzone pierniczki świateczne.Obiecałam Patrycji,że upieczemy smaczne pierniczki , w necie jest całe mnóstwo przepisów ale wolałabym jakies juz przetestowane.:zawstydzona/y:
 
reklama
Do góry