reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Propozycje obiadków i deserów

reklama
a ja bym sie chciala o pierozki upomniec... :-)

samo ciacho, jego lepienie i smazenie.... bo z farszem sobie poradze...
....zreszta kielki juz i tak wszamalam... mam faze na kielki munga... pakuje je do wszystkiego... ;-)
 
nie ma sprawy.... :-)

u mnie i tak ostatnio wszystko po chinsku wychodzi, wiec pierozki moga poczekac... :-)


ja nie wiem jak to jest, kiedys mialam faze na pomidory z czosnkiem i wszystko za co sie wzielam wychodzilo mi jakies takie wloskie.... teraz mam faze na munga i sos sojowy (ktory podpijam centralnie z butli kiedy tylko wleze do kuchni) i wszysko jakies takie chinskie... choc wcale nie mialo byc... :dull:
 
reklama
Chodziły za mną te muffiny z malinami i czekoladą, chodziły, aż dzisiaj już nie wytrzymałam, kupiłam truskawki (bo malin nie było :-() i zrobiłam!!!
Pyszniutkie! Niebo w gębie!

Syla ależ one są słodkie (dobrze, że miałam kwaskowate truskawki ;-)) Wg mnie 2 tabliczki to za dużo, chociaż dla miłośników słodkiego to może w sam raz;) w ogóle wszytkiego tam dużo, aż mi się z formy wylewało! (bo się rozpędziłam i całe opakowanie truskawek wrzuciłam ;))

reasumując P O L E C A M !!!
 
Do góry