reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Propozycje obiadków i deserów

Kasia74 nie znam przepisu na pierniczki! Kiedyś Małgosia wrzucała tutaj przepis na ciasteczka - smaczniutkie :-), ale nie na pierniczki.
 
reklama
Teddy, ...no ale na Sylwestra jak znalazł:-) ;-)

Kasiu, szukałam w moich przepisach pierniczków ale niestety nie mam. Może do normalnego przepisu wystarczy dodać cynamonu lub takiej przyprawy do piernika....
 
Dziękuje za troskę i poszukiwanie przepisów.Upiekłyśmy w końcu z Patrycja (Julka tez chciała pomagać) całą masę (ponad 100) pierniczków.:zawstydzona/y:

Przepis znalazłyśmy w necie, ale wyszły smaczne.Dzisiaj robiłam ciasteczka maślane z gotowego proszku.Są bardzo pyszne i znikneły w zastraszającym tempie,chyba skuszę się o kupno kilku paczek na zapas.:-)
 
Czy macie moze jakies dobre przepisy na sajgonki? I powiedzcie mi przy jakich artykulach w hipermarketach mozna kupic grzybki mun, bo schodzilam caly supermarket i nie znalazlam:szok:
 
Przy regałach z dodtkami do chińskiego, tajskiego, czasem włoskiego jedzenia. czesto te regały są obok zdrowje żywności.
 
hmm to nie wiem. a pytałas w sklepie kogoś z obsługi? możesz też zobaczyć w takich sklepach/barach z chinszczyzną, tam często są, a przynajmniej były.
 
reklama
Dzisiaj w ramach poświątecznego czyszcześnia lodówki zrobiłam tartę na obiado-kolację. Już zapomniałam, że to takie pyszne danie :-)
 
Do góry