reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Propozycje obiadków i deserów

reklama
ale wiesz.... takie babeczki np. z jagodami moga sprawic, ze do nastepnego sniadania bedziesz musiala kolejna forme kupic.... i duuuuzy stol... ;)
 
U mnie goście przyjezdni bywają, na dłużej niż 1 kolację :laugh: :laugh:

Magduś jest multum przepisów na mufinki - Tessa robiła cytrynowe, muszę spróbować!

Najfajniejsze jest to, że łatwo je się robi i szybko, no i krótko się pieką! Można nawet je zrobić przy niespodziewanych gościach :laugh: :laugh:
 
Doxa, moja koleżanka ma całą ksiązke i ja mimo wsyztsko się oparłam. PRZEZ DWA LATA!!!!!Ale jak zobaczyłam ten przepis to chrzanię brak miejsca i jadę po formę ;)
 
Magduś skoro tak, to może najpierw spróbuj tych mufinek (mam jeszcze 4 ;)), a potem ewentualnie kupisz formę! Nie chcę Cię mieć na sumieniu, jak Ci nie podpasują!
 
wlasnie nie wiedzialam co zrobic przed wyjazdem z tym co zostaje.
peczek bazylii, resztka sera zoltego.
ja wiem, ze kazdy w tv trabi o Pesto wlasnej roboty ale czy to ktos robi??

Ja radze.
Peczek bazylii oplukalam i wysuszylam,
wlozylam go do mikserka dolalam oliwy z oliwek, wsypalam pestki slonecznika i kawalki zoltego sera - resztka ktora byla w lodowce ;)

pomiksowalam i jest pycha. bede miala do tostow w poludnie przed wyjazdem ale byloby super ze swierzo ugotowanym makaronem, szczegolnie tym pelnoziarnistym.

Albo na uduszonej rybce......mniam

Albo przypiec piers kurczaka z jednej strony obrocic i rozsmarowac na gorze ta paste i piec dalej.......

papa uciekam.
 
reklama
Do góry