reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Propozycje obiadków i deserów

Elvira no gratulacje :)

Aaa zapomniałam napisać.. dobrze jest wrzucić te ogórki na kilka godzin do lodowatej wody, żeby popływały sobie. Dłuuugo są wtedy twarde i jędrne.

Ja w tym roku nie robie kiszonych. Ja nie jadam a tyle co do zupy to zrobię kilka słoiczków przecieru. W occie trochę do sałatek dorobię i ewentualnie kilka słoików sałatek ogórkowych - ale to też mało, bo jeszcze z tamtego roku stoją.
 
reklama
ja konserwowe to jednak wole kupne... :)


kwasniaki zrobie... jak mi sie bedzie chcialo... ;)
a patentu z zimna woda nie znalam... dzieki... :)
 
No a może ktoś zna sprawdzony przepis na fasolkę szparagową konserwowaną?? Bo ja uwielbiam.. ale nie mam dobrego przepisu na zalewę - w tamtym roku to mi do d..y wyszła.
 
mam takie pytanie. Tomek nie ma zadnego ząbka i na wszystkie zupki które są chociaż troche nie zmielone ma odruch wymiotny. Wiec daje mu takie po 6 miesiącu. Już tyle róznych probowalam i nic z tego nie wyszlo. Nie wiem jak go mam przekonac a moze na zabki poczekac???
 
Tego wątku używamy do dorosłego jedzenia, a dla dzieciowego tego o karmieniu. MOże by je jakoś przemianować - np. o karmieniu dzieci? Żeby jaśniej było dla wszystkich, bo teraz to faktycznie róznie brzmi.
 
reklama
Do góry