reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Propozycje imion dla naszych pociech

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Jako ze synek na 99,5% od dawna chodzi mi po glowie Leonek i od niedawna Oliwierek :) chlopak co do Leona ma mieszane uczucia :D ale jakbym sie uparla to mam 5 miesiecy zeby go oswoic z ta mysla hehe ;)

Zacznij oswajanie męża od wspólnego obejrzenia filmu "Leon zawodowiec" ;-) Nie da się nie lubić tej postaci ;-)

Dziewczyny a co myślicie o imieniu Aniela? Zawsze chciałam dać córce na imię Amelia ale teraz mnóstwo dziewczynek ma tak na imię. Chciałabym coś w miarę oryginalnego, ale nie ekstrawaganckiego. Poza tym mogę zdrobnić na Nela. Ale wielu osobom się nie podoba i mój mąż tak jak był przekonany to teraz też się już waha, bo tyle jest negatywnych komentarzy. Ja się tam nimi nie przejmuję i też mówię, że mieli lub będą mieli swoją szansę, ale chciałabym być sama w 100% przekonana.

Mnie też się podoba Aniela, podoba się mojej rodzinie bliższej i dalszej, ale Małż nie jest przekonany zupełnie :dry: No nic, trzeba będzie uruchomić "babskie sposoby", jak się okaże, że córcia w drodze ;-)


Zaczęłam myśleć nad damskim imieniem Florentyna (zdrobnienie: Florka)... :zawstydzona/y:
 
reklama
emily-emu- mam siostrzeńca Oliwiera i kochany z niego chłopak;)

Dziewczyny a co myślicie o imieniu Aniela? Zawsze chciałam dać córce na imię Amelia ale teraz mnóstwo dziewczynek ma tak na imię. Chciałabym coś w miarę oryginalnego, ale nie ekstrawaganckiego. Poza tym mogę zdrobnić na Nela. Ale wielu osobom się nie podoba i mój mąż tak jak był przekonany to teraz też się już waha, bo tyle jest negatywnych komentarzy. Ja się tam nimi nie przejmuję i też mówię, że mieli lub będą mieli swoją szansę, ale chciałabym być sama w 100% przekonana.

Mi się bardzo podoba.
 
Aniela, Liliana mi się podobają bardzo. :tak:Ale zostaje Zuza, to imię chodzi za nami od momentu poznania, więc sentyment został że jak córeczkę będziemy mieć to Zuza. Pewnie nie poprzestaniemy na dwójce dzieci więc może jeszcze się okazja trafi ;-)
 
emily-emu- mam siostrzeńca Oliwiera i kochany z niego chłopak;)

Dziewczyny a co myślicie o imieniu Aniela? Zawsze chciałam dać córce na imię Amelia ale teraz mnóstwo dziewczynek ma tak na imię. Chciałabym coś w miarę oryginalnego, ale nie ekstrawaganckiego. Poza tym mogę zdrobnić na Nela. Ale wielu osobom się nie podoba i mój mąż tak jak był przekonany to teraz też się już waha, bo tyle jest negatywnych komentarzy. Ja się tam nimi nie przejmuję i też mówię, że mieli lub będą mieli swoją szansę, ale chciałabym być sama w 100% przekonana.

Śliczne imię. Mi się również bardzo podoba.
 
Aniela, Liliana mi się podobają bardzo. :tak:Ale zostaje Zuza, to imię chodzi za nami od momentu poznania, więc sentyment został że jak córeczkę będziemy mieć to Zuza. Pewnie nie poprzestaniemy na dwójce dzieci więc może jeszcze się okazja trafi ;-)

O to mamy podobny gust- też zaproponowałam swojemu Liliankę. A Zuzia też mi się bardzo podoba:) Jakbym miała synka to byłby Maksymilian, po moim dziadku. Fajne, bo dla małego Maksio, dla większego Maks;)
 
Plaga Maksymilianow u mnie :| mam po uszy tego imienia. Ladne ale wiecie jak to jest jak kazdy tak daje na imie... Tak samo jak Majka z jakies dwa lata temu albo Julka :p
 
Na chwilę obecną lekarz twierdzi, że będzie dziewczyna więc będzie Zuzanna :-). Gdyby jednak jej coś urosło :-D to nie mamy jeszcze imienia dla chłopca ;-)
 
reklama
Aniela, Florentyna super imiona.

my mamy problem.. kurde jeszcze 20tyg..ale jakoś nic nie chwyciło mnie za serce.. jak u nas u większości, będzie chłopczyk.. ale pomysłów.. zero...
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry