reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Propozycje imion dla naszych pociech

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Kum, my wymyśliliśmy Olę dopiero gdzieś w 7 miesiącu, jak zaczęłam przyciskać chłopa, że może by w końcu nazwał bobasa, bo jak się wcześniej urodzi, to nawet nie wiadomo będzie, jak wołać :p
 
reklama
A mnie się dziś przyśniła Weronika i tak cały dzień za mną chodzi :-) a mamy mieć synka :-D
 
Aniela, Florentyna bardzo ładne i niespotykane raczej imiona :-).

U mnie usg polowkowe 1 marca jak Syn to Samuel a córka Liliana . Myślałam o Luliannie, niby te same imiona ,ale chyba lepiej w wymowie Liliana :-).
 
Co do imienia dla mojego synka to bedzie Leon na 99,9% ;) moj chlopak sie przekonal do Leosia poniewaz nie moze zapamietac imienia Oliwier :)

Jupi! Bedzie tak jak chcialam ;)
 
Nakręcalam się na dziewczynkę a tu na 100% chłopak. Na szczęście udało mi się wybić mężowi z głowy Kubusia. Dał się namówić na Szymona :thumbup: usłyszał tylko propozycje i już inaczej do brzuszka nie powie :D więc będzie Szymon, chyba żeby coś nam jeszcze do głowy strzeliło :p
 
u mnie miał być chłopak Julian albo Leon ale wskazuje na to ze bedzie dziewczynka i tu mamy pustke w głowie, a ja to już wogole nic mi sie nie podoba;p
 
My mamy niesamowity problem z imieniem dla synka. Dla dziewczynki wybraliśmy bez żadnego problemu.
Mamy kilka propozycji imion dla chłopca, ale w chwili obecnej chyba wygrywa Antoś.
 
Widzę, że dyskusja się zagęszcza i coraz częściej wszystkie o imionach myślimy :-D
Kiedyś słyszałam takie powiedzenie: "Nie zdajesz spobie sprawy ilu ludzi cię w życiu wk***** dopóki nie musisz wybrać imnienia dla własnego dziecka" :-D:-D:-D
My dla synka w pierwszej ciąży wybrliśmy Szymon, urodziła się Nina, więc teoretycznie imię przeszło na drugą ciąże. Ale w międzyczasie koleżanka (którą bardzo lubię :tak:) dała tak swojemu synkowi na imię więc teraz wybraliśmy Aleksander.
Jeśli chodzi o dziewczynkę to od dłuższego czasu myśleliśmy o Poli, choć ja mam jeszcze wątpilwości bo bardzo podoba mi się Nela, Lilianna i Laura. Ale coś czuję, że nic nie zmienimy i zostanie Pola :-)
 
reklama
hmmm to mój mąż mówi że nie będzie się zastanawiał nad imieniem jak nie zna płci. Natomiast mój syn stwierdził jakiś miesiąc temu że wymyślił już imię i to będzie kluska Liluśka a nam szczenka opadła.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry