reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Propozycje imion dla naszych pociech

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
My odkąd dowiedzieliśmy się, że będzie dziewczynka to walczymy na imiona. I praktycznie każda propozycja zostaje skwitowana "nie", czasem "raczej nie".
Przerobiliśmy multum imion i jest kilka tych "raczej nie":
M. podoba się Marcelina, Marianna, Olga, Weronika
A mi się raczej nic nie podoba. Trochę zakręciłam się na Estera ale niestety nikomu poza mną się nie podoba.
Na razie używamy imienia Zuzia, żeby łatwiej nam było ale cały czas podkreślam, że to tylko wersja robocza. Znając życie pewnie już ta Zuzia zostanie. Imię ładne ale straaaasznie popularne.
 
Doti no fakt ,dla chłopca sie nie nadaje :-).
Michalina ale to nie wszystkim ma sie podobać ,tylko Tobie i mężowi :-). U mnie też wśród najbliższych Liliana sie nie podoba ale ja sie tym nie przejmuje :-).
 
oj znam ten ból.... ja w pierwszej ciąży byłam tak pschicznie nastawiona ze urodze dziewczynke (jeszcze przed ciążą mówiliśmy ze bedzie Marysia) i tak sie "utarło" i ciągle była ta Marysia, tu sie okazuje ze chlopiec a my w głowie pustka!! żadne imie mi nie podchodziło, już w oostatecznosci mielismy kilka typów ; Aleksander, Bartosz, Karol.... stwierdziłam ze i tak musze urodzić najpierw i spojrzec dziecku w twarz i wtedy imie samo "najdzie" :happy: u nas został Karol, teraz ma być dziewczynka i co???! i problem znowu... heheh bo ta Marysia juz mi tak i=nie pasuje..... narazie obstajemy obydwoje przy Kornelce :-)
 
Michalina wybierzcie takie które wam obojgu sie podoba . Moze poszukaj spis imion na necie . Macie jeszcze trochę czasu ,coś wymyslicie napewno :-).

KORNELIA bardzo ładne imię ,naprawdę mnie sie bardzo podoba :-).
 
Ostatnia edycja:
W tym watku chyba nikt nigdy nie napisal, ze dane imie sie nie podoba :p
 
Mnie średnio interesuje kto jak nazwie dziecko, dlatego nie piszę nic, co odnosi się do mojego gustu;-) osobista sprawa każdej z nas, ja imię już wybrałam i zdania nie zmienię:tak:
 
reklama
Dokładnie jak kto nazwie dziecko to każdej indywidualna sprawa . Ten wątek jest chyba od dzielenia sie swoimi typami imion ,ale jaka już bedzie decyzja to sprawa indywidualna. Każda ma prawo do wyrażenia swojej opini czy imię sie podoba czy nie . Ja osobiście jak jakieś przez was podane imię podoba mi sie to to pisze ,a jak nie podoba lub mnie nie wzrusza :-), to nie udzielał sie . My też juz imię na 100% wybrane mamy :-).
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry