reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Propozycje imion dla maleństw :-)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
boszeeeeeeeeeeeee :szok:

w obliczu przytoczonych Leoncio i Isaura to wcale nie jest najgorsze co może człowieka spotkać ;-)
 
reklama
Dbrze, że u nas mężś wybrał imię hehe na drugiej naszej randce 4,5 roku temu;)) bo teraz jest dużo pięknych imion..a takie bardzo wymyślne też mi się nie podobają...też dużo zależy od nazwiska czy pasuje do niego..
 
Wiem że tu dawno nikt nie zaglądał. Ale ja wciąż mam dylemat na iminiem dla córeczki. Kiedyś myślałam że będzie to maja, julia, zuzia lub wiktoria, dopóki nie dopatrzyłam się że są to najczęściej nadawane imiona.
Np: Popularne imiona nadawane w Warszawie - imię dla chłopca i dla dziewczynki

I teraz postawiłam na prostotę, brak typowo polskich znaków (aby zagranicą było można wymówić), aby można było zdrobnić, ani nie powstawały z imiona dziwne przezwiska,

i chyba postawię na LENKĘ, choć NINKA, TOLA i NIKOLA także mi przypadły do gustu.
Poza tym musi być także pozytywny opis imienia i tak myślę, myślę o imieniu LENA :tak:
 
Lena mi się podoba dość rzadko spotykane imię:tak: Ja już podjęłam decyzję u mnie będzie Ernest, moim rodzicom nie bardzo się podoba ale mówią, że to mój wybór:tak:;-)

 
Monika, skąd ja to znam... U mnie o dziwo tylko teściowa uznała że to nasz wybór jeśli chodzi o imię i ona to zaakceptuje. Ale za to moja mama - to ciężki kaliber - nagadała się i po tygodniu powiedziła że do Lenki się przyzwyczaiła.

A mi się Ernest podoba (ile może być Kubusiów i Kasprów)
 
Moja matka zadzwonila kiedys z informacja ze "Igor ma byc"... Powiedzialam jej ze nie wiedzialam ze mi jeszcze jakies rodzenstwo planuje bo Igora to se sama musi urodzic... I na tym sie skonczylo
 
RONDZIA hehe jakie to śmieszne jak mozna narzucac imiona... kazdy sobie sam wybiera i wiadomo nie kazdemu wszystko se podoba!Mojej siostry tesciowa za to caly czas mowi "syn musi być, ona chce wnuka i tyle" i do tego Krzysia!!!A moja siostra nawet dzieci nie planuje bo slub w 2010 r.;)) i twierdzi ze ona chce córcie Klarę hehe;)))Dobrze ze u mnie nikt sie nie wtracał ...choc mama miala nadzieje na Mateuszka... ale jakby był synek to mial byc Aleksander:))
 
Wczoraj koleżanka wymysliła nowe imie dla swojego synka- Denis -(od tego Denisa rozrabiaki:-p) co tydzien jej coś innego przychodzi do głowy:-Dciekawe co w przyszłym tygodniu wymysli!!:happy:
 
reklama
Moze zamierza szybko wrocic do pracy - to Kevin byłby w sam raz.. Spokojnie sam w domu by mogl zostawac
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry