reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Propozycje imion dla maleństw :-)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
A ja nie chce wiedzieć co będzie i będę się tego trzymała! Tak zdecydowaliśmy obydwoje! Najważniejsze żeby było zdrowe.
 
reklama
Też kiedys myslałam, że nie będę hciała wiedzie, alek jak przyszło co do czego to mi się zmieniło :-p. A teraz chcę wiedziec, ale powiem w cichości ducha, że podziwiam, bo ja jestem ciekawska i bym nie wytrzymała :-).
 
Klaudusia ja tez podziwiam. Nie moge sie doczekac 1 wrzesnia, bo wtedy pewnie plec poznamy. Do stycznia nie dalabym rady :-D
 
No podziwiam Klaudusia.. ja też jestem ciekawska i nie ma mowy nie odpuszczę musze wiedzieć.. choć mojej kuzynce dzidzi za kazdym razem robiło psikusa i tak sie odwracało że nic nie było widac do końca: )
 
My również nie chcemy znać płci. A moja gin powiedziała, że jestem ewenementem, że nie chcę znać płci dziecka. Imię mamy narazie dla chłopca - Kajetan.
 
Trochę się nam pozmieniało:-)-a do końca ciąży jeszcze daleko.Teraz mamy na topie:Amelię i Kubę.Mąż twierdzi,że nawet chciałaby nie znać płci,woli mieć niespodziankę.
 
No wow podziwiam Was dziewczyny że nie chcecie znać płci...Ja bym z ciekawości siwych włosów dostała :-) ciekawe jak długo wytrzymacie ;-)

Ponoć mamy mieć Synka wiec Piotruś...ale na dziewczynke też imie przygotowaliśmy - Nadia :-)
 
Ja stawiam na Szymona bądż Tymona a córeczka - Blanka, nie znam jeszcze płci maleństwa i z pewnościa do rozwiązania jeszcze mi parę pomysłów wpadnie do głowy... :-)
 
reklama
No wow podziwiam Was dziewczyny że nie chcecie znać płci...Ja bym z ciekawości siwych włosów dostała :-) ciekawe jak długo wytrzymacie ;-)

Ponoć mamy mieć Synka wiec Piotruś...ale na dziewczynke też imie przygotowaliśmy - Nadia :-)

Długo nie czekaliśmy na poznanie płci:-)W innym watku napisłam,ze będziemy mieć Dziewczynkę:-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry