reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Propozycje imion dla maleństw :-)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Natalkę wybrał mój mąż i teściowa - ja chciałam Magda, ale została Natalka i jestem zadowolona ;-):-):tak:. Dla chłopca chcieliśmy wtedy Mateusz i jak będzie chłopak, to tak pewnie zostanie, choć ja się jeszcze zastanawiam nad: Jankiem lub Aleksandrem. A dla dziewczynki to nie wiem, może Zuzia albo Wiktoria :cool2:.
Choć nie widać nic na USG, to jestem prawie w 100% pewna, że będzie chłopak :tak::-D:shocked2:.
 
reklama
Pysia moja kolezanka byla na 100% pewna,ze bedzie miala dziewczynke, a na USG okazalo sie, ze to bedzie chlopak. Powiedziala mi,ze na tym USG poczula sie, jakby ja kots"w pysk strzelil". Teraz ma slicznego synka. Lepiej sie nie nastawiac na konkretna plec, choc sama wiem,ze to trudne :-)
 
Celinka też pamietam jak bardzo chciałam dziewczynkę, że jak mi powiedział, że nie jest pewny ale to może byc chłopak to najpierw byłam załamana a potem stwierdziłam że dobrze, że tak wcześnie wiem to sie jakoś z tym pogodzę :-)... hihi.. ale i tak była dziewczynka :) teraz na szczęście juz mi tak nie zalezy.. wszystko i jedno byłe było zdrowe :) ale i tak jakoś odruchowo imiona dziewczynek sprawdzam... zboczenie normalnie albo cos przeczuwam... zobaczymy dopiero za 5 tyg będę mieć USG.. :)

A jest ktoś kto nie chce wiedzieć???
jak byłam w listopadówkach 2005 to była chyba tylko jedna dziewczyna która chciała mieć niespodziankę.. tez fajnie:)
 
Jan jest na 5/6 a Maria na 9. I tak lepiej niż Maja. Witów było 3, a Rochów 10... Hmmm... Przy Janku już wiedziałam jakie imiona nadamy, a teraz dla chłopca nie wiem, wacham się.
 
Mnie w pierwszej ciąży ginekolog nie chciał powiedzieć płci malucha - może sam nie był pewien , choć z uśmiechem zawsze mi mówił: "proszę się domyślić" .. Teraz znowóż chodzę do niego i boję się ,że bedzie to samo a tak bardzo chciałabym wiedzieć. Po cichu powiem, że nastawiam się na dziewczynkę- przy Olafie wyglądałam kwitnąco : piękna cera ,włosy, paznokcie, poza tym strasznie wymiotowałam , przeszkadzały mi zapachy ....teraz natomiast : problemy z cerą (syfki :szok: ) , włosami, zapachy mnie tak nie drażnią no i bardziej niż wymioty dokuczały mi nudności . Tkże zupełnie inaczej , a że inaczej to śmiem przypuszczać że i płeć inna :-))) Tak sobie wymyśliłam ..... Pozdrawiam was wszystkie mamuśki ;-)
 
My narazie zastanawiliśmy sie nad imionami dla chłopczyka choc nie wiem jeszcze co bedzie ale tak jakos czuje..nasze typy to Patryk, Szymon i Aleksander
 
reklama
My narazie zastanawiliśmy sie nad imionami dla chłopczyka choc nie wiem jeszcze co bedzie ale tak jakos czuje..nasze typy to Patryk, Szymon i Aleksander
Marcia, to mój kolega spełniłby Twoje imionowe marzenia: nazywa się Patryk Aleksander. Przy czym Aleksander to nazwisko :-):-):-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry