reklama
A ile wydajecie miesięcznie na pieluchy??Ja kupuję na miesiąc dwa Jumbo packi pampers 3 po 49,90. Czyli miesięcznie wydaję 100zł. Jakoś zawsze myslałam, że więcej sie na pieluchy wydaje, a to jakas tragedia wcale nie jest...
mysia23, ja jeszcze nie zaczełam podawać Tosi soczków ani słoiczków, ale mniej więcej patrzyłam sobie na ceny i niestety takie one są. Soczki po ok 2 zł a słoiczki zalezy co to jest, ale chyba tez między 2 a 3 zł.
mysia23, ja jeszcze nie zaczełam podawać Tosi soczków ani słoiczków, ale mniej więcej patrzyłam sobie na ceny i niestety takie one są. Soczki po ok 2 zł a słoiczki zalezy co to jest, ale chyba tez między 2 a 3 zł.
Martula, rozmawiałam z koleżanką, która ma rocznego synka i ona powiedziała, że najwięcej kasy idzie na mleko. Ona wydaje miesięcznie ponad 2 stówy na mleko, ale dzieciak jedzie na samych mieszankach, ona nigdy nie karmiła piersią.
reklama
Podziel się: