reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Problemy z zajściem w ciążę :(((

patuska-to dawaj znac Jak tam wizyta:tak:
kasoku-on Co to za zly Nastruj:-)wiesz Co z ta tempka to jest raz tak raz tak,mi spadla przed spodziewana @i tak 3 dni sie trzymala,Potem juz przestalam mierzyc,bo Test pozytywny wyszedl:-Da jutro 6 tydzien zaczynam:-Dzobaczymy ile robalkow tam siedzi:-D
 
reklama
Dziewczyny jestem mega happy!!! Trzy pecherzyki Jeden najwiekszy 20 mm i dwa mniejsze po 12 mm...Na razie ten najwiekszy nie pekl. Lekarz nie zapisal pregnylu,bo ma nadzieje ze skoro tak ladnie urosly to ze sam peknie jutro albo w niedziele. Kazal dzialac:) Pytalam go dlaczego mnie tak bolalo,wytlumaczyl mi ze scianki jajnikow sie rozciagaly i dlatego... Mam nadzieje ze peknie i sie uda:) Za tydzien niestety go nie ma wiec nie zrobi mi usg ale za dwa tyg jesli okres 8 sie nie pojawi mam isc do niego a jak sie pojawi (czego bym nie chciala) to mam zaczac znowu z CLO. mam nadzieje ze nie bede musiala... Oby tylko ladnie pekl i sie zaplodnilo:)

Jak myslicie da sie wyczuc moment pekniecia czy nie bardzo?
 
patuska-no to Super,trzymam &&&&&&&&&&,zeby pekl:-)ja wczesniej pisalam,czulam straszny bol,klucie z boku w dzien pekniecia,a wieczorem Jak sie kochalismy to taki bol ze myslalam ze mnie rozerwie od srodka:baffled:Ale najwidoczniej to wtedy pechole pekaly;-)hihi
 
Ja też czułam w tym cyklu jak pękło byłam u gin dzień później to mówiła że widzi jajo 25mm ale sobie myślę że chyba coś się jej pomyliło
 
Witam. Jestem nowa na forum. Mam 23 lata i od pół roku staramy się o dzidzię. Bez skutku. Mam niedoczynność tarczycy ale opanowaną, wyniki dobre. Mam również dwurożną macicę na niewielkim odcinku. chodziłam do gin, który twierdził że to nic nie przeszkadza, nie kazał robić żadnych badań, w końcu go zmieniłam. Obecny kazał zrobić badania nasienia mężowi, mi kazał zrobić przeciwciała na różyczkę, toksoplazmozę i cytomegalię. Od paru miesięcy mam bolesne jajeczkowanie i w tym czasie też bolesne stosunki. Przepisał mi luteinę od 15 do 25 dnia cyklu. Biorę ją 2 miesiąc i dalej nic. Wydawało mi się że w tym wieku nie powinnam mieć problemów z zajściem. Już nie wiem co mam robić... :no:Proszę o kontakt
 
Witam. Jestem nowa na forum. Mam 23 lata i od pół roku staramy się o dzidzię. Bez skutku. Mam niedoczynność tarczycy ale opanowaną, wyniki dobre. Mam również dwurożną macicę na niewielkim odcinku. chodziłam do gin, który twierdził że to nic nie przeszkadza, nie kazał robić żadnych badań, w końcu go zmieniłam. Obecny kazał zrobić badania nasienia mężowi, mi kazał zrobić przeciwciała na różyczkę, toksoplazmozę i cytomegalię. Od paru miesięcy mam bolesne jajeczkowanie i w tym czasie też bolesne stosunki. Przepisał mi luteinę od 15 do 25 dnia cyklu. Biorę ją 2 miesiąc i dalej nic. Wydawało mi się że w tym wieku nie powinnam mieć problemów z zajściem. Już nie wiem co mam robić... :no:Proszę o kontakt


Witamy! i Cieszymy sie ze do nas dolaczylas:) Badanie nasienia warto zrobic...zawsze wiadomo na czym sie oprzec. A masz uwulacje? Monitorujesz cykl? Bo te badania to dosc daleko zaszly powiem szczerze,ale co lekarz inna metoda...Ja mam 22 lata i cykle bez owu i tez myslalam ze nasz wiek to wiek produktywny na dzieciu a tu zonk:dry:
 
Owulację mam. Nawet robiłam sobie te testy owulacyjne i wychodziło ze mam, ale już ich nie robie bo stweirdziłam że jak się kochamy normalnie kiedy chcemy a cykle mam regularne to wiem kiedy są dni płodne. Cykle monitoruje, obserwuję wydzieline jak są płodne to jest taka ciągnąca i przezroczysta, piersi też się zmieniają w zależności od dnia, wogóle to tak się nauczyłam siebie obserwować że ciągle coś mi jest. Parę razy wydawało mi się że to już ale test zawsze pokazuje że nie....:no:
 
Owulację mam. Nawet robiłam sobie te testy owulacyjne i wychodziło ze mam, ale już ich nie robie bo stweirdziłam że jak się kochamy normalnie kiedy chcemy a cykle mam regularne to wiem kiedy są dni płodne. Cykle monitoruje, obserwuję wydzieline jak są płodne to jest taka ciągnąca i przezroczysta, piersi też się zmieniają w zależności od dnia, wogóle to tak się nauczyłam siebie obserwować że ciągle coś mi jest. Parę razy wydawało mi się że to już ale test zawsze pokazuje że nie....:no:

No ot warto zbadac nasienie meza wtedy bedzie wiadomo:)
 
Wydaje mi się że to ze mną jest problem, lekarz powiedział ze najgorsza jest ta tarczyca, że jak będą się wachały wyniki to się nie uda. Zastanawiam się też nad tym czemu mnie boli jak mam owulację, teraz też mam i jak się kochamy to tak mnie boli jakby mi się tam coś gniotło.
 
reklama
Wydaje mi się że to ze mną jest problem, lekarz powiedział ze najgorsza jest ta tarczyca, że jak będą się wachały wyniki to się nie uda. Zastanawiam się też nad tym czemu mnie boli jak mam owulację, teraz też mam i jak się kochamy to tak mnie boli jakby mi się tam coś gniotło.


Ja pisalam wczesniej ze lekarz mi mowil ze to normalne bo pecherzyk rosnie i rozciaga sciane jajnika. To dobry znak bo iwesz ze sie zbliza owu. Ja tak mamod kilku dni... i tez nie wiedzialm czy to dobrze,ale dziewczyny rozwaily moje watpliwosci a potem lekarz.
 
Do góry