reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problemy z zajściem w ciążę :(((

To znaczy ze to dobrze ze boli? można się starać. Ciekawę tylko czy pęknie. Muszę zrobić te badania i na 15 marca mam do lekarza. Ja to już czasami się załamuję... to takie dołujące jak ten test ciągle pokazuje ze nie
 
reklama
jak boli wiadomo ze cos sie dzieje...no ja tez sie boje czy peknie. Niby wczoraj wieczorem mnie mocniej scislo jak przy pierwszym dniu @. Przytulalismy sie potem i dzis rano. A bol zniknal...
 
Luteina na pekniecie? Pierwsze slysze. Wiem ze jesli dojdzie do zafasolkowanai to luteina podtrzymuje ciaze a jak nie to okres przyjdzie. Ja luteine mam dopiero od 16dc czyli w poniedzialek
 
cześć dziewuchy
witam nową staraczkę 23karola luteina nie jest na pękanie pęcherzyków ,luteina to lek ,który ma podtrzymać ciążę i uzupełnić brak progesteronu ,a nie na pęknięcie pęcherzyka nie wiem gdzie to usłyszałaś ale to nie jest możliwe bo luteina ,czy inny progesteron w tabletkach jest podawany po pęknięciu pęcherzyka żeby nie zakłócić właśnie owulacji i pęknięcia pęchola ,dlatego lekarze przepisują go w momencie kiedy wiedzą w którym dniu dochodzi do owulacji ,gdybyś zaczęła brać luteinę przed owu lub w trakcie nie doszło by do owulacji ,no i ja biorę i luteinę i duphaston w zależności co w domu mam i nie ma nic w ulotkach że jest na pękanie ?:confused2::sorry:

anastazja ,Roza gdzie babolki jesteście? ja odpadam !:tak:
 
Ostatnia edycja:
15 mam do lekarza to się wypytam. A co to jest ten duphaston. Ja mam niby dobre cykle ale jakoś nie zaskakuje.
 
reklama
Hej hej:)

w pierwszą ciążę, która niestety zakończyła się poronieniem zaszła zaraz w pierwszym cyklu, bardzo łatwo poszło-nie spodziewałam się nawet wtedy. Natomiast teraz to czasami brakuje mi sił....od lipca 2012 staramy się z mężem o maleństwo,wizyty u lekarza,badanie,tabletki....oczywiście miesiączki miałam nieregularne, na początku dostałam duphaston na 4 miesiące i niestety nic jedynie co w miarę wyregulował mi miesiączkę...a teraz biorę pierwszy cykl clostilbegyt razem z duphastonem i zobaczymy co będzie;)

Czasem po prostu mam dość i brak mi sił....;) Pozdrawiam :)
 
Do góry