reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problemy z zajściem w ciążę :(((

reklama
Macie moje kochane mam nadzieje ze dobrze widac:-Dja nie moge w to uwiezyc,tak sie boje wogole mojemu A sie boje powiedziec,bo to z moich obliczen dopiero 4 td 2dc,taka burze uczuc mam ze masakra jakas.!!!
zuzanka-mi tempka tez spadla,ja coprawda nie mieze zawsze o tej samej porze ale mialam caly czas 37,0 a teraz mam 36,8.hihi:-)
Mam pytanie kiedy mam do mojego gina zadzwonic i termin zrobic?
OOOOOOOOOOOOO BOOOOOZZZZZZZEEEEEEE JJJJJJJJEEEEEEEEESSSSSSSSTTTTTTEEEEEEEMMMMM W CCCCIIIIIIAAAAAAZZZZZYYYYYYYYYY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1:-D:-):-D:-):-D:-)Zobacz załącznik 539455
 
Witam Was wiec i ja
biggrin.gif
biggrin.gif
Jestem mama 8-letniej przekochanej dziewczynki, od listopada zeszłego roku staramy się o drugiego dzidziusia, jednak do tej pory bez rezultatow :/ Przez blisko 8 lat nieprzerwanie brałam Cilest, cykle regularne, po odstawieniu o dziwo tez, co az mnie zdziwilo, bo @ styczniowy i lutowy co 28 dni.Teraz jestem na koncowce, według kalendarzyka dp wypadają w przyszłym tygodniu wiec będziemy się starac, testy owu mam, ale nie wiem jaka daja pewność, bo na takiej wlasnie pewności jestem od dwóch miesięcy i niestety nic z tego nie wychodzi.Wyniki badan mam w normie, zrobiłam już wszystkie wlacznie z badaniami na choroby odzwierzęce,bo w domku mamy 3 kociaste :) Jeżeli w tym cyklu tez Nam się nie uda, poważnie pomysle, o wybraniu się do jakiegoś specjalisty..tylko gdzie? Mialyscie z tym już do czynienia?
Dodam, ze pracuje w sluzbie zdrowia, na co dzień mam do czynienia z lekami i lekarzami, swoja wiedze na pewne tematy posiadam, jednak niestety zupełnie nie pomaga mi w obecnej sytuacji
mad.gif


bellabella gratuluje i ja !! :) :-)Mam nadzieje, ze grono staraczkow z problemami, którym się w końcu udało z dnia na dzień będzie roslo :)
 
Cicho strasznie tu:-(a ja spac nie moge,taki strach i panika mnie nawiedza:szok:moze to normalne,przez te hormony.ale tak mi w glowie ta wizyta ostatnia u Gina siedzi,i to Co on niby w zartach powiedzial ze beda czworaczki,i ja tak sie Boje Co na usg zobacze:baffled:ale tak strasznie sie ciesze nie moge w to uwierzyc!:-) Jutro ,a wlasciwie dzisiaj:-Ddo Ginka zadzwonie i zobaczymy na kiedy mi wizyte zrobi.dobranoc:-D
 
Ostatnia edycja:
cześć dziewczyny ja na chwilę się przywitać

LALECZKA u mnie zapomnij cud nad cudem by się musiał zdarzyć ,ja 2 dc więc ,nie ma co czekać na dobre info ode mnie no chyba,że coś poza @ się wydarzy fajnego to Wam napiszę ;-)

Nuuśka witaj
 
Ostatnia edycja:
Czesc dziewczyny.ja po jednej kawusi,ale mnie tak glowa boli ze chyba sobie taka maciupka druga zrobie.Dzwonilam do gina i termin mam 28 lutego:-Djestem taka ciekawa co tam zobacze:-)
zuzanka-to ty jeszcze @ nie masz?
megan-to byl moj pierwszy cykl z clo,w pierwszej fazie od dnia @ smarowalam na brzuch zel z estradiolem,(strasznie mokra po nim bylam caly czas,jesli wiesz o co chodzi;-)a od drugiej polowy cyklu to progesteron wieczorem jedna tabletke.,biore caly czas az do wizyty.
 
reklama
Do góry