reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problemy z zajściem w ciążę :(((

hej dziewczyny

kama nie masz co się przejmować ,jeden jajnik nie przekreśla zajścia w ciążę, jest dużo przypadków dziewczyn ,które zachodzą ,po większych zabiegach,głowa do góry i uwierz mi można zajść w ciążę z jednym jajnikiem i nie sądzę ,żeby to miało dawać Ci mniejsze szanse :no:

anastazja dzisiaj piję :tak:jak dzisiaj u Ciebie samopoczucie?
Roza cholernico gdzie jesteś no wiesz zostawić mnie tutaj ziomala bez wsparcia :dry::wściekła/y::angry:
 
reklama
witam sie dzisiaj zly chumor mam:wściekła/y:poklucilam sie z moim A i nie mam najmniejszej ochoty na robienie jutro testu:angry:faceci potrafia nas do szalu doprowadzic!!!!
bezdzietna-wcale nie jest powiedziane ze u ciebie tge jajowody tez sa posklejane.ale duzo osob znam ktore dopiero po laparoskopi zaskoczyly.no nic zobaczymy jak to bedzie:tak:
zuzanka-czyli tescior negatywny:-(ale nie martw sie u mnie tez bedzie negatywny,czuje to tak.:-(
 
Zwariuje Zaraz !!!!!!!!:angry:Tak mnie to juz denerwuje ze te cycki mnie tak bola i swedza!!! Jak bym wiedziala ze to ciaza to bym ani slowa nie psioczyla,Ale mysle ze to nie to,i dlatego strasznie mnie to denerwuje!!!!! Jutro Test rano!!! Przepraszam was ze tak dzisiaj narzekam,Ale mam taki chumor okropny,ze bym najchetniej,cos zepsula,rozbila,walnela!!!!!:wściekła/y:AaaaaaaaaaaaaaaaaaaAaaaa
 
Zuza, Anastazja jestem i nie zdradzam he he:-)

Zuza kurka a tak liczyłam, ale puki co @ jeszcze nie ma&&&&& :-), myślami byłam przy tobie kochana, za każdym razem jak kompa odpalałam myśl - "nie zapomnij zajrzeć do Zuźki na enpr" iiiii zapominałam bo goniły inne sprawy:zawstydzona/y:

Anastazja nie możliwe :-) od tyg nic nie skrobnęłam he he (chyba)gdzie mnie "widziałaś"?:-) moża na "przyszłe i obecne"?? ale tam to juz naprawdę z doskoku jestem i w ogóle nie wiem co się u dziewczyn dzieje.


Prawdę mowiąc ostatnio trochę odpuściłam i zrezygnowałam z pomiarów by się nie spinać. Ostatnio nie mam sił i czasu na nic. Powoli wygrzebuję się z remontu:tak:
Przykro mi z powodu taty Dany:-:)-(

Bella kciuki za test:-)

Kama witam, tak jak piszą dziewczyny, poproś o komplet badań :-)

Laleczka jak ten ziołowy lek działa:-)??? Wszystkiego naj,naj z okazji Waszej rocznicy!!!!:-D

Bezdzietna kuchnia fajna:-)
 
Ostatnia edycja:
Bellabella jak zasypiasz to dobry znak:D:D Trzymam jutro kciuki coś czuję, że będą bliźniaki:)&&&&
Ja znam taka parę (znajomi rodziców) co 15 lat nie mieli dzieci:( A niby zdrowi...i co po rozwodzie ona zaszła w ciążę, a on został ojcem...chyba razem nie mogli po prostu;/
Bezdzietna fajna kuchnia, ja mam podobny kolor mebli:)
Zuzanka szkoda, że tempka spada:(
 
No na reszcie zaczęło się. GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::-D:-D:-D:-D:-D:-D:-):-):-):-):-):-):laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2: A ja coś czułam jak pisałaś że swędzą cie cycuchy to sobie pomyślałam przecież to jest pierwszy objaw Jeszcze raz gratulacje kochana
 
reklama
Hej dziewczynki:)
Proszę prosze dawno mnie nie było a tu same dobre wiadomości gratulacje bella !!!!!!!!!!!!! Mam nadzieję że tak jak pisałas otwarcie sezonu :-)
Ją niestety muszę czekać do następnego cyklu bo mój doktorek poleciał na narty w najmniej oczekiwanym momencie ale co zrobić jak to mówią co się odwlecze to nie uciecze ;-)
 
Do góry