reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problemy z zajściem w ciążę :(((

hej babolce

co u Was ?

bella ja miałam w przy pierwszej ciąży tak ,że nie mogłam się do sutek dotknąć tak bolały więc kochana trzymam kciuki bo jednak jakby nie było pragniesz tego dzieciątka?
ja też śpioch jestem ,więc nie zauważyłabym różnicy czy jestem w ciąży czy nie :laugh2:;-) no to trzymamy aby nie było @ tylko II na teście ;-)


meldować się dziewczyny !!!chyba,że chcecie żeby wątek zamilkł na zawsze :angry::laugh2:
 
reklama
Hejka,

Ja mam ostatnio brak weny i na pisanie i w ogóle na wszystko, nie wiem czy to dzisiaj to już skok czy tyko wybryk zaburzony poostatkowy %, ale w tym miesiącu nawet ochoty nie mamy na "walkę" wstyd się przyznać tylko jedno serduszko:zawstydzona/y: ale tak jest, jak sytuacja życiowo-finansowa jest niepewna to czlowiek nie myśli o innych sprawach.
no to jak z tym jutrem? coś ruszy się na naszym wątku?

pisać co u kogo słychać:tak:
 
anastazja ja nie mam żadnych objawów ,nawet rzekłabym że syski przestały boleć ,jak zawsze przed @ :tak:więc nie robię sobie nadziei :no:

ja właśnie robię spagetti na obiadek a wieczorem idziemy do kina
 
zuzanka-no sutki to bola strasznie,ale ja sie nie nastawiam,oczywiscie ze chce!!!!!!!jakby sie udalo to bym was wszystkie na piwo zaprosila:-)bezalkocholowe oczywiscie hihi.a tak pozatym to nic,dzisiaj na zakupach to mi tak mokro sie zrobilo ze myslalm ze to @,ale wrocilam do domku i nic,mokro ale bialo:baffled:i klucie brzucha mam czasem.i co robimy testy jutro?

A wy co robicie jutro dla swoich milosci?jakies pomysly?ja kupilam karte z takimi dwoma dziedziaczkami co sie caluja,i czekoladki serduszka,i polskie princepolo bo on uwielbia.i to czerwona kokarda zwiaze i mu do teczki dzisiaj wieczorem wsadze:-D
 
Czesc dziewczynki:-D
Melduje sie. Mnie dzis nawiedzila @ ale taka jakas bezbolesna hihi:tak:. Jutro jakas romantyczna kolacja i tylko buzi niestety:szok: ale nadrobimy za pare dni hihi:-) a 15.02 MAMY 10 Rocznice Slubu hmmm ale ten czas leci:happy2:
 
no ja jutro wieczór romantyczny z M ,zamówił jakąś grę erotyczną :-) winko ,sushi .
testu nie robię bo mierzę tempkę więc będę wiedzieć czy dostanę @ czy nie ,dodatkowo dupka zażywałam w tym miesiacu więc i bez testu będzie wiadomo ;-)
 
Cześć babole. Jednym słowem co u mnie słychać SKOŃCZYLIŚMY składać kuchnię:-D:-D:-D:-D od poniedziałku się z tym bawimy. 4 marca jedziemy badać nasienie to już nie cały miesiąc. Mieliśmy skierowanie do androloga a i tak za badanie będziemy musieli zapłacić 100 zł:angry: a to i tak o 100 mniej niż w najbliższym większym laboratorium u nas
 
zuzanka-ja tez testu nie zrobie,pomyslalam sobie ze tyle sie tych testow narobilam ze tylko kasy szkoda,jak do soboty nie przylezie to bede robic w sobote rano.Mam takie przeczucie ze @ idzie takze nie ma sensu sie tylko dolowac.

Wlasnie sobie kapiel aromatyczna zafundowalam,ze swieczkami i lampka wina.mhhhhhhhh no moglabym godzinami tak lezec:-)
 
hej

bella ja robię test jutro chyba,że tempka spadnie ,bo przyjeżdza moja siostra więc chcę się z nią napić więc zrobię dla spokojnego sumienia :tak:natomiast czuję @ w środku niestety :sorry2:
bezdzietna to dobra wiadomość kuchnia skończona ,ja na swoją się doczekać nie mogłam ,podeślij fotkę jak masz zrobioną ? ja teraz szukam inspiracji na nową łazienkę małą niestety :baffled:
 
reklama
Dzien dobry wszystkim dziewczynkom.Druga kawusia w rece.Pogoda fantastyczna,sloneczko swieci:-)

Wszystki zycze milych Walentynek !!Zobacz załącznik 538928
zuzanka-ciekawa jestem twojego tesciorka,ja w sobote znajomych mam dlatego robie testa rano:-Dna razie nic nie czuje:tak:
 
Do góry