reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Problemy z zajściem w ciążę :(((

reklama
dokładnie tak, kamery w domu itp - tragedia (ale jak na moje to super naciągane jest ;P)

ja też mam dzisiaj lenia, ale muszę się wybrać do sklepu, bo mam zamiar zrobić miłą kolacyjkę małżowinkowi :) w końcu ma sobotę mieć wolną, więc muszę to wykorzystać ;-)
 
:-) hehe, ja z moim kochanym G zrobiłam obiad bo o 11 kończył pracę to na coś się przydał :happy::happy: a teraz mi zginął, coś sobie grzebie na dole przy samochodzie :-D a wieczorem też mam zamiar go wykorzystać bo u mnie już 15 dc a z obliczeń wychodzi,że owulacja powinna być w najbliższych dniach :tak:;-) a z nowym łóżkiem nie ma oporów :-D:-D bo stare z lekka już się zużyło :) no chyba,że nie mam tej owulacji - ale raczej biorę leki zapisane przez lekarkę to chyba coś powinno być ... aczkolwiek moje 1,5 dniowe okresy dają do myślenia ostatnimi czasy :D
 
może teraz odpuści Ci stres i będzie już normalnie :)

ja niestety mam bardzo późne owulacje, bo z reguły 19-21dc (o ile to są owulacje, ale testy owu i skok temperatury wskazuje, że jest duże tego prawdopodobieństwo) i mam nadzieję, że to już, bo mnie dobija to czekanie. Tak mi się straszliwie ciągnie zawsze.
 
Możliwe,że przez stres :happy: ja okres mam dzięki lekom ... ginekolog mi powiedziała,że czas mnie goni bo może być jeszcze gorzej ... i od ostatniej wizyty minęło 6mcy i powiedziała że jak nie uda się w tym czasie to będziemy myśleć. Też robiłam testy ale na końcu się zdenerwowałam i wszystkie co miałam wyrzuciłam. Ja za pierwszym razem zaszłam w ciąże "wpadkowo" ale co z tego jak jej nie dotrzymałam
 
Więc koniecznie się musisz do niej wybrać i działać jak najszybciej w tym kierunku, żebyś potem nie miała do siebie żalu, że można było coś zrobić, a się tego nie zrobiło. Wiem łatwo się mówi, ja sama jakoś straszliwie nie potrafię się zmusić do zrobienia badań, a obecny lekarz wcale mi w tym nie pomaga, bo dla niego za krótko się jeszcze staramy. Oszaleć można.

No i widzisz - kolejny dowód na to, że najłatwiej zajść "wpadkowo"
ja niestety tak nie umiem, bo lubię mieć w życiu wszystko pod kontrolą i moje cykle i to oczekiwanie, że może w końcu się uda wystawiają moją cierpliwość na wielką próbę
poza tym przez dłuuugie lata się zabezpieczałam i raczej myślałam o tym, żeby nie wpaść, a teraz muszę się przestawić, więc tak po prostu nie myślenie o tym jest dla mnie arealne ;p
 
reklama
Do góry