reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Problemy z zajściem w ciążę :(((

anastazja ja mam dawkę 25 i na razie nie mam niczego co wskazywało na skutki uboczne hehe to zalezy chyba od nas samych też ,aczkolwiek wiem,że dziewczyny pisały,że strasznie tyją po nim? ale to chyba dlatego ,że zwiększa przemianę materii ?
butterfly przymusowy urlop?

Ja myślę że to tylko wymówka z tym tyciem, gdzieś czytałam artykuł o tym, i nie tyje się od leku, tylko od samej niedoczynności - to jest powód, a lek ma pomóc, ale Ja nie zauważyłam żebym przybrała na masie tylko z powodu tego leku, raczej z powodu obżarstwa :-p
 
reklama
cześć dziewczynki :)
u mnie też do kitu pogoda, nic tylko spaaaać.

tempka dalej w dół, a test owu... mam już pewne wątpliwości, jakby pozytywny, ale nie mam pewności. W dodatku skończyły mi się dzisiaj i moja ciekawość nie zostanie zaspokojona ;p dla pewności, będę męczyć męża codziennie ;)
 
Wierciszek męcz,męcz:-)

Dziewczynki ja odebrałam wynik i TSH 1,92 wyszło:szok: jestem w lekkim szoku - raz tak, raz siak i bądź tu mądry. Oczywiście do głowy przyszło mi żeby nie iść na wizytę i zaoszczędzić 100zł na gina heh:baffled:

Maja wysypała mi dziś złoty brokat po całej chałupie wryyy:angry:
 
No taki wypad i odpoczynek potrafi naładować baterie :) mi brakuje takiej ucieczki gdzieś z mężem, ale niestety raz mało wolnego, a dwa kasiorki.. jak to przed świętami
 
reklama
haha niezły tekst :)
a bo to tak jest, że w pewnym momencie człowiek dorasta i w nosie już ma imprezy, alkohol i beztroskę ;)
ale fakt seksem można się cieszyć zawsze i wszędzie, zwłaszcza jak się mieszka tylko we dwoje ;) tyle ciekawych miejsc ;p no i póki co się bardzo bardzo z tego korzystam :)
 
Do góry