reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problemy z zajściem w ciążę :(((

helloł babeczki

Roza mam nadzieję,że wyniki będą dobre ,w końcu trzeba się wziąść w garść masz rację!!!!
werciszek z różnych wykresów wychodzą II więc głowa do góry i trzymam kciuki&&&&&&&&

ja z kawką ?która dołączy?
 
reklama
A mam Was :-p
gawędzicie sobie ? :eek::dry:
roza - bardzo ładnie, kary nie będzie, słowo dotrzymane, ale że olałaś wcześniejszy wynik .... to :wściekła/y: jak mogłaś, ale jak mógł lekarz, ale się nie martw - przynajmniej znamy przyczynę , a to już 100 kroków do przodu zrobionych :tak::tak:
wierciszek - a nie chcesz poprosić lekarza o monitoring?
zuza - Ja już wypiłam 2 kawki :-p teraz tylko herbatka :-)
 
Ja rano, aaa co tam , Ja zawsze!!!! jestem niezorganizowana :-p mój początek dnia wygląda tak - 7 pobudka, kanapeczki do pracy dla męza, 7:25 Julia + śniadanie + internet. ok 8: 15 dopiero idę się zbierać, dzisiaj np. zdąrzyłam jeszcze umyć naczynia, ale nie zawsze mam czas, bo zajmuje się pierdołami na necie :-p
Także rano na śniadanie kawka , a teraz piłam taką 3w1 z lidla, za 2,99 - 10 szt. wzięłam na próbę - i widzę że mi smakuje, to są takie siki ameryki a nie kawa, ale Ja pije dla smaku :-p
 
anastazja ja nie szykuje kanapek dla M do pracy samodzielny jest hihi wstaje różnie 8 ,9 kąpiel,śniadanko ,kawka +net ,w między czasie pranie ,przygotowanie obiadu :-) później spacer z psami ,obiad z M ok 16 ,film lub książka ,wieczorem ćwiczenia ,sprzątanie przed spaniem aby rano było czysto i tak mniej więcej to wygląda
 
Boszzzzzzzzzzz- jak ja Wam zazdroszczę dziewczyny:sorry2:...marzę o wstawaniu chociażby o 7 no..., że o byciu w domku nie wspomnę...ehhhh...ja kawkę piję tylko z CH ...i rzadko bo droga :dry:...
U mnie ok ...czytam super książkę i się zamierzam odstresować :tak:...a wczoraj byłam na fitnessie więc dzisiaj ruchem łyżwowym do pracy lazłam :happy2:...dawno już nie fikałam więc czuję się mh..lekko potłuczona...
MIŁEGO POPOŁUDNIA LASECZKI :-)
 
Nikusia rozruszasz mięśnie i będzie samopoczucie duużo lepsze ja codziennie teraz po 1,5 godziny ćwiczę ale tak,że cała mokra jestem:-) ćwiczyłam godzinkę teraz już 1,5 i czuję się super :-)
 
anastazja1m chętnie bym poszła na monitoring, ale odkąd się przeprowadziłam nie mam dobrego lekarza, ten u którego byłam niedawno (z okazji infekcji - potrzebowałam jak najszybciej recepty, więc poszłam do najbliższego) jest jakiś dziwny. Niby się zna, niby spoko, ale jak usłyszał ile się staramy to stwierdził "a to jeszcze". No kurde... a znowu prywatnie na razie nie dam chyba rady, bo sporo wydatków przed świętami ;/

Zaraz zrobię test owu i zobaczymy co dziś pokaże ;p


no i wyszedł pozytywny... kreseczki równe.. czyli znaczy, że dopiero teraz?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witajcie dziewczyny. Pewnie mnie nie pamiętacie ale nie ważne. Mam pytanie byłam u gina jakoś na początku października ponieważ miałam problem z pękającą skórą wiadomo gdzie. Zapisała mi jakąś maść która oczywiście nie pomogła wiec poszłam do innego która stwierdziła że to zwykła grzybica (już nie wnikam że pierwszy gin tego nie zauważył stwierdzając że to tylko podrażnienia) no właśnie czy taka grzybica u mnie lub u M może powodować trudności w zajściu w ciążę?
 
Do góry