reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problemy z zajściem w ciążę :(((

gdzieś kiedyś czytałam, że nieleczona może powodować bezpłodność
a jeżeli jest infekcja to tak na zdrowy rozum wydaje mi się, że to są kiepskie warunki do przetrwania dla plemników i to może utrudniać zajście w ciążę
 
reklama
Może, musicie się wyleczyć:tak:

Wierciszek lepiej późno niż wcale:-)

Anastazja dziś przed praca wynik odbiorę, dam znać jak wrócę do domu:tak:

Zuza no trzeba, chyba coraz mi trudniej :baffled:

U nas dziś tak ponuro i deszczowo że szok.... siedzę przy zapalonym świetle bo klawiatury nie widzę hihi
 
Ostatnia edycja:
hej dziewczyny

no bezdzietna to bez dwóch zdań trzeba wyleczyć a tak jak dziewczyny piszą to niestety utrudnia zajście w ciążę ,Ty i Twój M powinniście razem się wyleczyć
Roza dasz radę, ja biorę teraz eurix 0,5 tabletki na początek przez pierwszy tydzień ,a później cała ,na razie nic mi nie jest bo dopiero drugi dzień biorę ;-)

butterfly
u Nas też jakoś ponuro,wstałam przed 9 a myślałam,że jest 7 :eek::baffled:
 
No co Wy???? deszczowo???:szok::szok:
Ja mam piękne słońce dzisiaj, normalnie wiosna , aż się spociłam w tych moich buciorach :-D:-D
roza - no to czekamy, Ja też powinnam zrobic badania, bo we wtorek wizyta i ostatnia szansa to jutro :tak:
bezdzietna - nie wiem czy to jest powodem niepowodzeń, ale dla bezpieczeństwa własnego i dziecka, lepiej wszystkie grzybki i infekcje wyleczyć, bo w ciąży wykluczone są niektóre leki, a infekcja może być groźna dla płodu. Lepiej się wstrzymaj ze staraniami, dopóki się nie wyleczysz:tak:

Ja dzisiaj mam lepszy dzień, nawet co miałam wczoraj kupić w biedronce a nie kupiłam :-p tylko problem, bo kaski jeszcze nie dostałam , a takie fajne promocji są w superpharm i w naturze :sorry:

zuza - Ja brałam do razy 75, teraz 87,5 i było wszystko zawsze dobrze, to chyba kwestia wmówienia sobie. Bo ponoć przy tak dużej dawce od razu są różne jazdy, ale o tym nie wiedziałam, więc nic mi nie było :-) inna sprawa że nie zawsze wytrzymuje te 30 min po zażyciu, czasami już po 15 min jem śniadanko i też mi nic nie jest:no:
 
U mnie było ładnie słonecznie w poniedziałek, a od wczoraj leje niemiłosiernie. Dzisiaj wstałam po 7 i było tak ciemno,że zastanawiałam się czy mi się coś nie pomyliło :tak::-D a dzisiaj idę do mojej kochanej szefowej podpisać urlop :rofl2: na samą myśl mi się odechciewa ale jak mus to mus :-(
 
anastazja ja mam dawkę 25 i na razie nie mam niczego co wskazywało na skutki uboczne hehe to zalezy chyba od nas samych też ,aczkolwiek wiem,że dziewczyny pisały,że strasznie tyją po nim? ale to chyba dlatego ,że zwiększa przemianę materii ?
butterfly przymusowy urlop?
 
reklama
:-D niezbyt fajna, dlatego poszłam na L4, pisałam niedawno jakie z nią miałam piekło - a teraz do niej jeszcze iść to w ogóle przyprawia mnie o dreszcze :eek: ale podpiszę urlop i już jej więcej nie zobaczę :-) chociaż tyle z tego :tak:
 
Do góry