reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Problemy z zajściem w ciążę :(((

reklama
Mój też jest ze mną na każdej wizycie u gina... nawet teraz mam za 2 tyg mieć tylko USG na sprawdzenie tej torbieli i przepisanie właśnie Clo a mój mówi, że on bierze wolne i jedzie ze mną :szok: ale spoko ...tyle, że wcześniej namówić go???BOSZZZZZZZZZZ a teraz sam się pcha :tak:
Zuza- WIDZISZ nie ma to jak koleżanki, zinterpretujemy wszystko...i kto wie? Może Twoje TSH było przyczyną niepowodzeń?
Anastazja - uważaj, bo jak wrócę to się nie opędzisz...:laugh2:
A Clo nie mam pojęcia ile może kosztować???
Ja wcześniej bałam się tego całego Clo...bo kurcze po nim mnogie ciąże są ...ALE TERAZ :-)...poproszę bliźniaki a co?
 
:-D no mój dzielnie chodzi sam. :tak: i się cieszę bo jego obecność mi pomaga :-D Zaręczyny były a teraz się organizujemy na ślub w końcu. Obrączki już oglądaliśmy, ja suknie już sobie przeglądam, robimy nauki i za rok na święta planujemy ten dzień :)
 
Anastazja ja płaciłam 21 zł za opakowanie, a na szybcika nie zapisałam się nigdzie bo najpierw musze na nowo badania zrobić bo mam z lipca:no: jutro pojadę, zawiozę maję do przedszkola i zrobię

Zuza
no niestety:no: musze iść

Matko jaki ja mam podły nastrój ehhh,kopnijcie mnie proszę abym pojechała na te badanie jutro..... obojętnie w którym dniu cyklu sie robi je, bo u mnie będzie jutro 1:baffled:
 
anastazja no kochana to teraz czekać ,czekać cierpliwie i się uda ,
butterfy ja staram się co dziennie malować nawet jak w domu jestem i gotuje obiad ;-) a CLO to tabletki na owulację kochana bierze się je w odpowiednich dniach cyklu ja brałam od 3 -7 dc a później monitorujesz pęcherzyki czy pękły ,bo można przestymulować jajniki
Mi kazał brać 5-9 , ale już nie pytam, mam to gdzieś, gorzej niż jest, nie będzie, a teraz nie jest źle :-p To mi nie mówił żebym monitorowała, ehh chyba się nie przestymuluje, zresztą dał mi tylko 1 tabl. :tak:
nikusia - nie strasz, nie strasz, wiem gdzie mieszkasz :-p no może dokładnego adresu nie mam , ale okolice ..... :blink:
roza - dzień nie jest ważny, bo ten hormon nie zależy od @, jedź jutro, i to szybcikiem, bo inaczej kara będzie :tak:
wierciszek - bo tak to już jest, albo wszystko albo nikt :-)
Pozwolicie że poobgaduje danke :-p jak wszyscy są, to ona ..... zajęta jest, a jak tu się cisza robi to ona wpada i zdziwko gdzie wszyscy - danka - okularnica :-p:-p jak to zobaczy to chyba się do mnie nie odezwie :rofl2: zdjęcie w okularach ma się pojawić na tym wątku :-p
 
No dobra właśnie zapisałam się na 5.12 godz 16.00 i jutro powtarzam wyniki - koniec lamentu i użalania się nad sobą:-)

Anastazja ja też biorę od 5-9dc i teraz będę brać całą:-) a Danka ehhh zapomniała o nas:tak:
 
ależ się wątek rozwinął :)
a mi się już nawet nie chce gadać ani pisać na ten temat, cykl mi robi jakieś cuda wianki, test owu wyszedł pozytywny 11dc, do tej pory temp. nie podskoczyła jakoś znacznie, dzisiaj test owu miał prawie równe krechy - i o co tu chodzi?
 
reklama
No dziwny masz wykres, nie będzie to pocieszenie dla ciebie ale mi w cyklu bezowulacyjnym wychodził pozytywny test:-(

Ja już byłam w tym nieszczęsnym laboratorium, TSH będzie dziś a ft3 ift4 za tydzień jak przywiozą, no chyba że sama pojadę po wynik ale się nie zapowiada....

Miłego dnia,lecę do pracy:tak:
 
Do góry