reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Problemy z zajściem w ciążę :(((

cześć dziewczyny ja się witam jeszcze przed południowo
biggrin.gif


od razu przejdę do rzeczy ,mam wyniki
wink2.gif
i z tego co widzę to się mieszczą w normie
sorry2.gif
a Wy jak myślicie?

P/c antytyreoglobulinowe (ATG) < 15,0U/ml < 60
P/c przeciw peroksydazie tarczycowej (ATPO) 29,0U/ml < 60,0
Tyreotropina (TSH) trzeciej generacji 3,191 μIU/ml 0,550 — 4,780 A
Wolna trijodotyronina (FT3) 3,72 pg/ml 2,30 — 4,20
Wolna tyroksyna (FT4) 1,22 ng/dl 0,89 — 1,76
 
reklama
Ja tak na szybko,

zuzanka - zacznę od Ciebie, znam pośrednio przyczynę niepowodzenia Twoich starań :tak: TSH ZA WYSOKIE!!!!! To że mieści się w normie, nie znaczy że jest to norma dla Ciebie/nas, dla zajścia w ciąże powinno być poniżej 2, a tak najlepiej w granicach 1-2. Przeciwciała są w porządku, bo poniżej wartości, ale idź na endo, żeby Ci się to nie przerodziło w Hashimoto.
roza - jak tempka dziś?

Byłam u lekarza, mam na najbliższe 3 mies. plan - CLO 5-9 dc, i luteina 16-25 dc, lekarz podejrzewa że to podziała, bo moja przeszłość i obecny stan - cykle 28 dniowe, odczuwalna OWU, wskazuje że wszystko jest w normie :tak: Także ten cykl trzymajcie kciuki za innych, a od przyszłego idziemy na całość :-p
 
:-D witam się po weekendzie! i kłaniam nisko, ja byczę się na L4 i ciężko mi się odzwyczaić od myśli,że już tam nie wracam. :-p W końcu doczekałam się mojego łoża które zamówiliśmy 5 tyg temu i w piątek nareszcie przyjechało :-D:-D Odwiedziła nas moja siostrzenica- diabeł wcielony, a ile radości i uśmiechu nam zasponsorowała nie da się określić :) :tak: Moje hormony robią mi psikusa bo wczoraj tak mnie (.)(.) bolały,że masakra
 
cześć dziewczynki, coś tu cicho w sumie ;)
ja dzisiaj zaczęłam obdzwaniać laboratoria diagnostyczne, bo chyba muszę się w końcu wybrać na jakieś badania. Na razie planuję toksoplazmozę. Kurcze nie wiedziałam, że to takie ładne kwoty są :szok: za każdy pierdół osobno trzeba zapłacić. Podobno darmowe są ze skierowania od jednej tylko pani doktor ginekolog u nas, bo tylko ona ma podpisaną umowę ze szpitalem - niestety ona przyjmuje tylko prywatnie, więc na jedno wychodzi, czy za wizytę czy za badania zapłacić.
 
hej

Zuza jak dla mnie to wyniki są dobre... ale sobie tak myślę że może dostaniesz eut25 i będzie ok:-)

Anastazja w sobotę nie mierzyłam,zabalowaliśmy z mężem na urodzinach koleżanki:-) ale dziś wyżej...no ale jutro to już łupnie że usłyszycie huk hihi:-p

Wierciszek no niestety trzeba za wszystko płacic buuu, no ale jak trzeba, to trzeba:tak:
 
Róża, a ja myślę, że nie dupnie tylko ładnie się będzie trzymać :) trzymam kciuki :)

I po co to ubezpieczenie ściągają skoro i tak za wszystko trzeba płacić dodatkowo - kraj absurdu
 
Wpadam na chwileczkę zostawić po sobie chociaż kropeczkę . ot :-)
ŻYJĘ, I TRZYMAM ZA WAS KOCHANE KCIUKASY...

Myślę czy aby nie wrócić choć raz na jakiś czas aby wiedzieć co u Was? Cóż uzależniłam się czy co :dry:
U mnie piękny 4 dc...to już chyba 35... W tym cyklu nic szczególnego nie planuję - jedynie USG 20 dniu cyklu na podejrzenie czy torbiel mi się wchłonęła:baffled:...potem w samiuśką wigilię zaczynam 36 cykl i pierwszy na tzw wspomagaczach typu CLO!!!
Ale jeśli się nie uda to laparo i drożność... Tyle u mnie...więc w sumie bez zmian...
Zuza----TSH masakrycznie wysokie ...JAK NA STARACZKĘ ZA WYSOKIE...
Anastazja buziak kochana (jesteśmy w ciągłym kontakcie) :tak:
Roza - &&&&&&&&&& może odbije???
Bytterfly - ja też chcę L4:tak::tak::tak: marzę o L4 mogę i pół roku siedzieć...może by to coś dało???? Może bym się odstresowała??Kto wie??
Wierciszek - witam się bo się chyba nie znamy:tak:
MIŁEGO DNIA KOCHANE
 
Nikusia miło Cię widzieć:-):-) i dobry pomysł abyś czasem zajrzała:-D
Temp nie odbije.... wiem to i jestem potwornie na siebie zła, no dzis to już ryczeć mi się chce że taka głupia p....da jestem:no::no:

Kurna teraz to sie wystraszyłam.... ja mam tsh wyższe od Zuzy i nic jeszcze nie konsultowałam od lipca:baffled: ja pierdziu Anastazja też nakładła mi do głowy ehhh,powtórzę wyniki i zapisuję sie prywatnie bo dziś dzwoniłam do przychodni to czekać do drugiej połowy grudnia, bo juz limit na ten rok jest ehhh. Leci kasa że szok:no::no:

Miłego dnia kochane.... spadam do pracy:tak:
 
reklama
Witam się i ja ;-) Nikusia L4 fajna sprawa, ale mi już za długo ... A teraz muszę je ciągnąć do końca stycznia. :dry: Jutro zobaczę z resztą moją kochaną "wariatkę" bo muszę podejść podpisać urlop. :baffled:

Mi TSH spadło w ciągu miesiąca z 3,71 ( coś koło tego ) do 1,91 :-D więc chyba się da :), ale zależy też może kto reaguje na jakie leki ... ;-)

Drożność jajowodów ja miałam robioną :)
 
Do góry