reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Problemy z zajściem w ciążę :(((

Roza a tu i tam, długa historia do opowiedzenia. Głównie brak czasu przez remont i staż ... Pisałam wam,że dostałam się do sklepu odzieżowego, i tam zaczęło się moje piekło! na początku było extra,super.. A teraz to masakra ... Babka ze sklepu jest *******nięta! zaczęła się na mnie wyżywać za małe utargi i obwiniała mnie za to , kontrolowała i wysyłała znajome jak obsługuję klientów, wyciągała informacje z UP gdzie odmówiłam stażu itp! KOSZMAR już przed wszystkimi świętymi zrobiła mi jazdę, ale jakoś wytrzymałam, dzień w dzień się denerwowałam czy nie dostanę opierdalu za utarg - jak było dość kasy to jej było za mało ... nie spałam po nocach aż nabawiłam się nerwicy żołądka! :eek: wczoraj dostałam ochrzan za zaplecze! robi syf ( mnie nie było 3 dni przez żołądek w pracy ) a teraz wielkie haloo bo ona posprzątała i za "KARE" mam codziennie szorować zaplecze i po co się pchałam na staż jak się nie nadaję itp. Normalnie mam tak zrytą banie,że szok ... Dziś zażyczyła sobie zwrotu kluczy na czas choroby ( nie wytrzymałam i wzięłam 2 tyg L4) , mój G jej podrzucił klucze to już wiedziała nawet od kogo mam zwolnienie, paranoja - a któraś ***** z urzędu ją poinformowała nawet od jakiego lekarza ;/
 
Ostatnia edycja:
reklama
To Ty nie bierzesz nic na tarczycę? :eek: wg mnie to już powinien Ci gin przepisać najmniejszą dawkę, jak nie możesz dostać się do endo :tak:
butterfly - :szok::szok::szok::szok: chyba tylko tyle w ramach komentowania, w jakim to mieście? Jaki to sklep? ile ci tego stażu zostało? A odmawiałaś już kiedyś udziału w stażu? Jak na moje oko to nie opłaca się za 700 pln być na takim stażu - bo chyba tyle dostajesz , nie więcej? Ja bym na Twoim miejscu nagrywała takie rozmowy i przedstawiła później w UP, bo Ja wiem jak to jest, w mojej poprzedniej pracy też brali z UP na staż, byleby mieć tanią siłę - baaa bezpłatną!!! Tyle że byli 1000 razy lepsi od tej wiedźmy :angry:

Coś fajnego o dzieciach - http://pozytywnydzien.blogspot.com/
 
Ostatnia edycja:
Anastazja no nie biorę bo niby w normie bo do 4,02 chyba, nie byłam jeszcze bo nie chcę ab mnie zbył tym że szukam nie wiadomo czego:-:)-( jedną taka doktor mam na oku ale nie znam jej i nie mam nikogo z polecenia dlatego tak odwlekam:tak:. Myślisz że mam iść??? nie wiem czemu ale nie daje mi to spokoju:baffled:
 
anastazja odmówiłam raz przyjęcia stażu z UP i to ponad 2 lata temu! i musi mieć gdzieś wtyczkę z którąś urzędaską która jej wszystko papla!!! :baffled: ale mi ciśnienie podniosła! Za staż dostaję 750-816 zł. Teraz mam jeszcze iść podpisać do niej listę za urlop ale nie chce jej widzieć! Normalnie tak mi zjechała psychę że szok! w moim mieście ... zwykły sklepik na uboczu z ciuchami ... pociągnę L4 ile się da i zobaczymy ... Ostatnio mi już groziła,że zerwie staż ale nie może ...
 
Anastazja no nie biorę bo niby w normie bo do 4,02 chyba, nie byłam jeszcze bo nie chcę ab mnie zbył tym że szukam nie wiadomo czego:-:)-( jedną taka doktor mam na oku ale nie znam jej i nie mam nikogo z polecenia dlatego tak odwlekam:tak:. Myślisz że mam iść??? nie wiem czemu ale nie daje mi to spokoju:baffled:

I bardzo dobrze że nie daje Ci spokoju, bo to są normy ogólne, dla kobiet w naszym wieku - starające się o dziecko norma jest do 2 - każdy lekarz Ci to powie :tak: tak wysokie zostają bez odzewu ze strony lekarzy jeśli masz 60 lat i nie myślisz o posiadaniu dzieci więcej :-D:-D
Jak masz wizytę u gin - to mu to pokaż i powiedz że wiesz, że ma być w granica 1-2 żeby zajść w ZDROWĄ ciążę i bezpieczenie donosić - bo są osoby które i przy 4 i 7 zachodzą, ale nie zawsze to kończy się dobrze, bo przyczyną poronień m.in. jest tarczyca:tak: Nie straszę, ale może właśnie tutaj leży przyczyna niepowodzenia?:sorry:

Butterfly - jak masz możliwość to pociagnij, ale bym sie przeszła do UP i spytała czy znają prawa, bo nie mają prawa udostępniać o Tobie danych, dopóki nie wyrazisz zgody - i mają obowiązek poinformowania Cie o tym! Nie znam dokładnie jakie to są numery przepisów, ale możesz poszukać, inna sprawa, że Ty się uwolnisz 31.01 a inne dziewczyny tam przyjdą i znowu będzie to samo, a nie każda jest tak twarda- przy takiej presji nie zdziwię się jak dojdzie do tragedii - wiecie o jakiej mówię. Pomyśl o innych dziewczynach - ułatw im start ;)
 
Ostatnia edycja:
Anastazja no wczoraj rozmawiałam ze swoją lekarką i mówiła żebym skonsultowała wynik...w następnym mieś na bank pójdę tylko nie wiem czy robić nowe wyniki czy może być te z sierpnia??
 
anastazja najgorsze jest to,że ona ma wtykę w UP i nic jej nie zrobią. Byłam dziś w UP zawieść zwolnienie lekarskie to już ma wszystko doniesione, co gdzie jak i od kogo nawet. Siedzą tam takie pizdy że głowa mała! a tam stażyści co chwile uciekają i teraz wiem właśnie dlaczego ...
 
reklama
Ja bym zrobiła jeszcze raz, z tego co czytam na forach to powinno się robić co 6 tyg, mój endo każe co 3 mies, a endo kobitka do której chodzę żeby porównać kto co mówi :-) każe co 6 mies. i to tylko TSH. Nikt z nich nie patrzy na FT3 i 4 , więc nie są najlepsi, ale facet dał skierowanie na morfologie i cukier, a ta baba tylko na sód i potas dodatkowo i tyle.
butterfly - Ja to złośliwa jestem i bym podkablowała w takim razie do PIP :-p
 
Do góry